Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

17 stycznia 2022, 15:03

No i o to chodzi, gdzie się śpieszyć? Można pogadać z kasjerką.

Avatar Krzyniu

27 lutego 2020, 09:34

W sumie ciekawe bo niby wielka bolzga to taka Afryka Europy a nigdzie indziej nie widziałem żeby ludzie płacili kartą tak często
Bardzo dobrze, muszę przyznać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Kapitalista

4 marca 2020, 11:06

@TrueStoryGuy: Tylko że kartę możesz zablokować Internetowo, telefonicznie albo w samym banku.
Więc możesz ją zablokować nawet 5 minut po "zgubieniu".

Avatar Rakiczan

4 marca 2020, 12:00

@TrueStoryGuy: Jakiś błąd i po prostu dodało komentarz jak wszedłem drugi raz. Dolicz sobie czas na znalezienie i użycie tej karty poza tym możesz ustalić sobie limit 10zł bez wpisania pinu a zablokować i odblokować da sie w kilka minut przez internet od razu po zorientowaniu sie że karty nie masz, chowając ją zawsze w tej samej kieszeni i sprawdzając ją raz na jakiś czas czy wciąż tam jest na pewno nic poza czasem ma wyrobienie nowej nie stracisz. Płatności możesz w tym czasie dokonywać telefonem, karta jest lepsza bo nigdy sie nie rozładuje dlatego nosze i to i to ale kiedy na prawde nie mam czasu na szybko przykładam telefon do terminala i zapłacone

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2020, 18:16

Gotówka lepsza niż karta bo prywatność

Avatar Broski

3 marca 2020, 11:12

Babcie w sklepie nawet kartą potrafią płacić 2 minuty, bo raz im pin nie wejdzie, raz transakcję odrzuci.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2020, 09:51

Zależy kiedy, jak się daje jedną stówkę to jest szybciej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar ZSRRBall

Edytowano - 3 marca 2020, 10:27

u mnie grosze

Avatar baarts

3 marca 2020, 10:52

@ZSRRBall: U mnie banknoty stuzłotowe.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2020, 09:37

Przynajmniej łatwiej jest zarządzać monetami, bo nie są tylo cyframi >_>

Avatar Yoda_MLG

3 marca 2020, 10:50

a tam pie**olisz
Ja wolę kartę
Aż tak nie boli jak coś kupujesz za ostatnie pieniądze

Avatar Madzia2594

3 marca 2020, 10:07

Nie ma się tu z czego śmiać... Osobom starszym ciężko jest podążać za ciągłym zmianami... Sama wolę mieć pieniądze w ręku niż co chwilę patrzeć na konto żeby przypadkiem się nie rozpędzić.

Avatar SorestSuperior5

27 lutego 2020, 15:45

Motyla noga, mam 20 lat i jestem facetem, a jestem babcią.

Avatar Dark_Games

Edytowano - 27 lutego 2020, 09:53

Ja tam złomem płacę i zawsze daje odliczone bo pamiętam ile co kosztuje sam pobyt w sklepie zajmuje mi od minimalnie 2 min po maksymalnie 10 zależy od ilości zakupów

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2020, 11:34

Avatar Dark_Games

27 lutego 2020, 11:36

mam to jako pulpit ustawione na moim komputerze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Deal życia

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nieuczciwa ocena

Jakby trochę nie fair

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka