Łatwiej znaleźć przyjaciół, gdy jest się dzieckiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2013, 18:33
Nie wiedzialem, ze w wieku 9lat sie dorasta...
Odpisz
2 października 2013, 20:15
Ja se latam po serwerach w TSE i różnych innych grach i poznawanie znajomych trudne już nie jest! ;P
Odpisz
3 października 2013, 22:34
@amekninja555: Wirtualna przyjaźń potem okazuje się że podałeś adres zboczeńcowi :D
Odpisz
2 października 2013, 17:39
W sumie to się nie zgadzam. Właśnie przez zainteresowania poznaję kolejne osoby. Każdy kto ma jakąś ,,pasję" itp. chyba potwierdzi, że dzięki niej spotkał osoby, jakich normalnie nigdy by nie zobaczył.
Odpisz
2 października 2013, 17:50
@Sakitta: W obrazku chodziło o to,że gdy dorastasz razem z rówieśnikami,to kształtują się u was te same zainteresowania,ponieważ robicie to samo i nie musisz szukać innych,którzy też się czymś interesują,ponieważ już i ich masz.
Odpisz