Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
Zdeklasowani znowu
Mało znany szczegół
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2020, 20:54
Japie**ole. Przecież prawdę mówi. Co wy myślicie.
Odpisz
4 marca 2020, 21:00
@ZSRRBall: tylko jeśli chodzi o gry free to play, w innym wypadku to po prostu r*chanie na hajs
Odpisz
4 marca 2020, 21:31
@Artrack: nie. Przecież firmy muszą więcej zarabiać, by tworzyć lepsze gry i by nie upaść
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2020, 22:39
@ZSRRBall: by teorzyć lepsze dlc*. A potem wygląda to jak w eu4
Odpisz
4 marca 2020, 23:10
@polandszczalka: albo w hoiu
Ale imo to dlc są fajne jak dodają nowy kontent, a niefajne jak dodają coś co wyciętym kontentem z podstawki
Odpisz
5 marca 2020, 09:34
@Sekutar: właściwie w hoiu nie jest tak źle. Wystarczą 3-4 małe modziki i masz wszystkie dlc.
Odpisz
5 marca 2020, 09:36
@polandszczalka: ale to jest żart, że na podstawce tylko 5 krajów ma drzewka, które bez dlc są śmiechu warte -np niemieckie
Odpisz
5 marca 2020, 09:39
@Sekutar: ale pobierasz modzika i masz 3 razy takie jak na dlc. W eu4 natomiat nie ma modów do tych wszystkich mechanik.
Odpisz
5 marca 2020, 09:43
@polandszczalka: domyślam się, ze chodzi Ci o najlepszego moda czyli road to 56
Odpisz
5 marca 2020, 09:44
@Sekutar: niekoniecznie. A najlepszym modem jest kaiserreich
Odpisz
5 marca 2020, 10:13
@polandszczalka: też top mod ale chodzi bardzo wolno
Odpisz
5 marca 2020, 14:24
@ZSRRBall: Podstawka Wieśka wystarczyła mu twórczy zarobili i mogli kontynuować działalność, w grze nie było żadnych rzeczy typu skiny itd. Jedyne co było do kupienia to dodatki, które były dłuższe od niektórych pełnych wersji gier, więc nie oszukuj.
Odpisz
5 marca 2020, 15:01
@ZSRRBall: więc niech tworzą pełnoprawne DLC które jest warte zakupu, a nie jeden element który ogromnie ułatwia rozgrywkę za wartość 2/3 takiego DLC
Odpisz
5 marca 2020, 15:41
@KenKaneki89: gdzie niby do ch*ja pana oszukuje. Mówisz na przykładzie je**nego wiedźmina, jednocześnie potwierdzając że on też miał DLC. Poza tym, pomyśl że cd projekt red nie jest tak dużą firmą jak np ubisoft i nie potrzebuje tylu pienuędzy na swoje utrzymanie+ wydanie kolejnej, lepszej id poprzedniej gry. Zrozumcie, że producenci gier, chcą ku*wa zarobić, a nie tylko was zabawiać
Odpisz
5 marca 2020, 07:41
OPie szablon
Odpisz
4 marca 2020, 20:22
fajnie jak twórcy dają możliwość zdobycia jakieś skórki i za pieniądze i za punkty z gry (wiadomo, że w przypadku drugim, zdobywanie trwa dłużej, ale jeśli naprawdę graczowi zależy, to będzie się starać zdobyć je)
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2020, 20:39
@Hiholatek: Fajnie póki "skórki" nie mają jakiś specjalnych zdolności.
Odpisz
5 marca 2020, 06:52
@d0wek: czasem mają. W np. mobile legends dodają premie ale tylko 1% więc dużej różnicy nie ma ale są gry w których dają większe premie
Odpisz
4 marca 2020, 21:27
A ten dziadu to jest dziadu czy nie?
Odpisz
5 marca 2020, 06:43
@Nikodem8378: to jest żywy trup, zombie
Odpisz
4 marca 2020, 23:31
Jeżeli są to przedmioty czysto wizualne to żaden problem. Jeżeli chodzi o dlc to spoko o ile jest dobre i nie za krótkie
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2020, 21:36
Zależy jak to się robi bo np. TF2 na początku robił to genialnie.
Odpisz
4 marca 2020, 20:26
można szablon?
Odpisz
4 marca 2020, 20:11
Po to się kupuje grę, żeby posiadać ją w całości
Odpisz
28 lutego 2020, 16:44
Jeśli jest to gra free to Play a w skrzynkach jest tylko kosmetyka to nie widzę w tym żadnego problemu
Odpisz
28 lutego 2020, 16:56
tf2 w pigułce
Odpisz
28 lutego 2020, 18:03
@kazekage895: wydawało mi się, że część broni w tf2 jakie dało się zdobyć że skrzyń miały dodatkowe efekty pozytywne, ale też dla balansu negatywne
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2020, 14:46
Wszystkie bronie poza podstawowymi mają zalety i wady przez co nadają się do innych stylów gry.
Ale wypadają losowo w trakcie rozgrywki, a na stronach takich jak scrap.tf można wymienić broń na dowolną inną bo wszystkie bronie mają taką samą wartość.
Odpisz
28 lutego 2020, 16:07
Z jakiego filmu ten kadr?
Odpisz
28 lutego 2020, 16:10
Z Resident Evil: Zagłada
Odpisz
28 lutego 2020, 16:06
Płatne skiny który zdobywa się tylko za prawdziwe pieniądze
Odpisz