Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 marca 2020, 18:03
I tak korona wirus z Wuhan potrafi zabić tylko osłabione osoby nie rozumiem czemu media sieją taką panikę, wiem że może zmutować i to jest to problem ale z tam rozwiniętą medycyną i szybkością działania dany radę to wyleczyć jeszcze w tym roku. A nawet jak zmutuję to będzie tylko przez 2 miesiące bo potem znowu zmutuje to nie jest grypa hiszpanka która w 2 miesiące zbierze źniwa w postaci 70m osób bo w ciągu 2 miesięcy na razie zabiła tylko 2k osób (dobra przesadziłem z tymi dwoma miesiącami to pewnie będzie jakiś rok)
Odpisz
2 marca 2020, 19:25
@Nuzjn: akurat szczepionka ma powstać najwcześniej za rok, chociaż ja również nie rozumiem tego zamętu. Aczkolwiek rozumiem też ludzi którzy się boją, jedna babka wstawiła film opisujący jak wyglądają procedury w przypadku koronawirusa i to jest zatrważające jak długie są procesy.
Odpisz
2 marca 2020, 19:37
@pawlik5556: szczepionki na wirusy są bez sensu ponieważ wirus mutuje i nie na sensu mieć nadziei że za rok wirus będzie miał podobny kod dna
Odpisz
2 marca 2020, 20:43
@Nuzjn: no racja, lepiej nie mieć żadnego zabezpieczenia przed wirusem i pozwolić mu wbić do organizmu żeby ten się z nim męczył.
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2020, 20:48
@Nuzjn: Ale wiecie, że coronavirus, (innymi słowy wuhan400) jest bronią, a nie wirusem? (Sory jeśli dla niektórych to oczywistość)
Odpisz
2 marca 2020, 21:03
@YuniorHack: XDDD
Odpisz
2 marca 2020, 22:31
@YuniorHack: no tak a rząd to reptaliany z innego wymiaru próbujące nam wcisnąć truciznę w szczepionkach żebyśmy myśleli że ziemia jest płaska
Odpisz
2 marca 2020, 22:33
@YuniorHack: ten wirus jest naturalny (czy coś) nie jest bronią biologiczną
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2020, 07:04
@Nuzjn: Ameryka go wypuściła dowód-dokumenty sprzed czterdziestu lat, mówią o tym "wirusie". Edit: A sory to jednak była książka, której autor tak czy tak wiedział, że nadejdzie epidemia.
Odpisz
3 marca 2020, 07:11
@YuniorHack: książki mogą być zmyślone media też a to co widzisz w prawdziwym życiu nie
Odpisz
3 marca 2020, 07:13
@Nuzjn: Książka została napisana w 1981 roku. Sprawdziłem na tysiącach stron...
Odpisz
3 marca 2020, 07:19
@YuniorHack: a co to była za książka?
Odpisz
3 marca 2020, 07:24
@Nuzjn: Spis baśni Juliana Tuwima
Odpisz
3 marca 2020, 07:25
@YuniorHack: a przy tym cały czas biadolisz "książka była napisana w 1981 nnenendne" ok tylko co rok napisania ma związanego z wiarygodnością książki? A przy tym jakim sposobem ten wirus według twojej teorii wyszedł z laboratorium i nikt powtarzam NIKT tego nie zauważył? I jakim sposobem nie został wykryty przez 38 lat?
Odpisz
3 marca 2020, 07:37
@Nuzjn: Bo nie wyszedł, a go wypuszczono. Co to za broń której się nie używa. I jak zauważyłem Koronavirus, ma takie same objawy jakie ma Wuhan400.
Odpisz
3 marca 2020, 07:41
@YuniorHack: jaki idiota by użył broni biologicznej? To jest samobójstwo Pentagon to nie idioci
Odpisz
3 marca 2020, 07:48
@Nuzjn: a przy tym broń biologiczna jest droga a nie było żadnej wojny jakby mieli ją używać to tylko w ekstremalnych okolicznościach
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2020, 07:54
@Nuzjn: Broń biologiczna nie jest droga, zwłaszcz jeśli to sztuczny wirus (sam się rozprowadza i namnaża).
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2020, 10:06
@YuniorHack: Nie chce mi się z tobą gadać bo jesteś xgokiosx v2
Odpisz
3 marca 2020, 10:42
@Nuzjn: Że co kur*a?
Odpisz
3 marca 2020, 10:57
@YuniorHack: płaskoziemca
Odpisz
3 marca 2020, 11:04
@YuniorHack: nie chciał przyjąć do wiadomości że nie ma racji
Odpisz
3 marca 2020, 11:04
@Nuzjn: wątek miał 1k komentqrzy
Odpisz
3 marca 2020, 12:42
@Nuzjn: Jaki kur*a płaskoźiemca? Ziemia jest okrągłą, lekko spłaszczoną kulą. A tak w ogóle większość płaskoziemców to trole, albo dzieci do lat 13.
Odpisz
3 marca 2020, 13:29
@YuniorHack: po pierwsze nie mówię że ty jesteś płaksoziemcą daję po prostu przykład że nie chce mi się ciągnąć tego wątku. po drugie ziemia jest planetoidą
Odpisz
3 marca 2020, 13:36
@Nuzjn: Zarejestrowana jako planeta.
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2020, 14:12
@YuniorHack: nie, chidziło mi o kształt
Odpisz
3 marca 2020, 14:34
@YuniorHack: Geoida przypomniałem sobie ziemia jest geoidą
Odpisz
3 marca 2020, 14:40
@Nuzjn: A o to ci chodziło.
Odpisz
3 marca 2020, 14:49
@YuniorHack: no
Odpisz
12 stycznia 2023, 20:31
@Nuzjn: ale wy k...a głupi byliście
Odpisz
28 lutego 2020, 21:26
Ja tam nie przejmuje się Koronawirusem Wuhan, to tylko groźniejsza grypa która ma tylko 3% śmiertelności, warto też wspomnieć ze medycyna nie jest już tak zacofana jak kiedyś i raczej szybko opanują epidemię.
Odpisz
28 lutego 2020, 22:00
@krzysiulka10: W zasadzie jedynym niebezpieczeństwem jest jego bardzo wysoka zakaźność i szybkość rozprzestrzeniania się, ale to też nie jest takie sobie hop-siup, bo wirus może w każdej chwili zmutować i będzie problem
Odpisz
2 marca 2020, 17:41
Tylko że człowiek już raczej wygrywa z większością chorób i w tej walce to my jesteśmy na prowadzeniu. Wysoka zaraźliwość bierze się stąd, że wiele osób przechodzi to łagodnie. Mogą nawet nie dostrzec choroby, więc chodzą i zarażają nieświadomie.
Odpisz
2 marca 2020, 17:43
@krzysiulka10: grypa ma większą śmiertelność
Odpisz
2 marca 2020, 18:06
najpierw zarazi cały świat potem zwiększy śmiertelność do 100% taktyka którą zna każdy nawet nowy gracz Plague inc
Odpisz
12 stycznia 2023, 02:56
@krzysiulka10: Woah, to były naprawdę cholernie głupie słowa.
Ale przeżyłem covida.
Odpisz
28 lutego 2020, 21:23
Mi się wydaję że u nas też były przypadki
Odpisz
28 lutego 2020, 21:37
@Boberek00: Jeszcze nie potwierdzono. Na razie są tylko PODEJRZENIA koronawirusa.
Odpisz
28 lutego 2020, 21:42
okej
Odpisz
2 marca 2020, 16:03
W szczecinie są już potwierdzone.
Odpisz
2 marca 2020, 16:15
@Rander:
Odpisz
2 marca 2020, 16:35
Trochę zajmie zanim informacja przejdzie.
Wiem bo mam praktyki w tym szpitalu Twoja sprawa czy mi wierzysz.
Odpisz
2 marca 2020, 17:11
dej linka do tej srony
Odpisz
6 marca 2020, 20:32
@Rander: O proszę, jednak miałem rację.
Kto by się spodziewał.
Odpisz
16 marca 2020, 21:30
Pozdrawiam z przyszłości, potwierdzono 156
Odpisz
16 marca 2020, 23:37
@KubaK1975: Byłem Jezusem tego wątku i mnie ukrzyżowano.
Odpisz
17 marca 2020, 10:24
@KubaK1975: już 177
Odpisz
17 marca 2020, 11:43
@Joanna789: jednak 205
Odpisz
3 kwietnia 2020, 09:34
@Joanna789: Już 2946
Odpisz
3 kwietnia 2020, 13:11
@Nanook: Przyszedł, szachista, pogromca uśmiechów małych randerów.
Odpisz
28 maja 2020, 14:49
@Nanook: już 22 473
Odpisz
2 marca 2020, 17:14
Czechia?
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2020, 23:29
@NesquikBoi: Już tak
Odpisz
16 marca 2020, 21:13
@NesquikBoi: od 2016 jest to oficjalna skrócona nazwa Czech w języku angielskim
Odpisz
28 lutego 2020, 21:23
na jakiej stronie można to sprawdzać?
Odpisz
28 lutego 2020, 21:25
.
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2020, 18:45
arcgis
Odpisz
3 marca 2020, 13:37
Planetoida to np. Pluton
Odpisz
2 marca 2020, 18:40
To przez służbę zdrowia. Ludzie po prostu stoją jeszcze w kolejce.
Odpisz
2 marca 2020, 18:18
Tymczasem Polska przez ostatnie 2 wielkie plagi:
Odpisz
2 marca 2020, 17:14
u mnie zgarneli 2 osoby z objawami wirusa xD
Odpisz
2 marca 2020, 17:10
Czechy już zarażone, została Ukraina i Słowacja by nas otoczyć
Odpisz
2 marca 2020, 16:42
Jeszcze Czechy do tego
Odpisz
2 marca 2020, 17:08
@Sunrise711: I Słowacja, Ukraina, Węgry
Odpisz
28 lutego 2020, 21:25
Nie martwcie się,mycie rączek nas od tego ochroni
Odpisz
2 marca 2020, 16:35
tak
Odpisz
2 marca 2020, 16:32
Moim zdaniem w momencie kiedy wirus przejmie ten swiat bedziemy grali w Metro VR bez okularów VR. Taka walka o przetrwanie w wymarłym świecie
Odpisz
29 lutego 2020, 00:33
No a było nie ewoluować tego wirusa tak odrazu, Zaraz wynajdą lek i będzie trzeba grać od nowa
Odpisz
28 lutego 2020, 23:38
Też korzystam z tej mapy
Odpisz