Mamy dla państwa złe wiadomości
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przypałowo
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2013, 16:05
Dzisiejszy świat.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 11:28
Śpiewam!
IS TIME tooo just....
FUUUUUUUCK MY LOGIC |
ITS TIME TOOO JUST
FUUUUUUCK MY LOOGIIIIC
THEY ARE BITCHES NOT ME
WE ARE'NT NORMAL BUT ME
Odpisz
6 października 2013, 17:58
WTC było wynikiem nadmiernej gry w GTA V mam na to dowody. Znaczy bym miał gdyby to była prawda.
Odpisz
6 października 2013, 18:06
@Mnich1: tak było mam wszystko na dyskietce, ale żaden komputer nie czyta już dyskietek ._.
Odpisz
15 lutego 2018, 16:31
@meteorr77: Gdybys przeszedl sie do mojej szkoly to miałbyś 10 komputerów czytających dyskietki
P.S.
Jestem na kierunku Cyfrowego Grafika
Ta szkola to jakas pomyłka :T
Odpisz
10 marca 2018, 04:31
@Pyszka: Cyfrowa parodia bardziej. Tak to jest jak szkolnictwo publiczne bierze się za gonienie szkół zachodnich mając pomysł i fundusze ze wschodu.
Odpisz
6 października 2013, 16:06
GTA 5 nie jest dla dzieci tam są sceny erotyczne, przekleństwo w każdym zdaniu i w ogóle
Odpisz
6 października 2013, 16:15
@qwertqwert: Ciekawe które dziecko w tych czasach się tym przejmuje ._.
Odpisz
6 października 2013, 16:24
@Islandka: To nie chodzi o dzieci tylko o rodziców powinni wychować jakoś dzieci bo potem będą wyglądały jak Trevor . Chodzi mi o dzieci te mniejsze co do podstawówki chodzą
Odpisz
6 października 2013, 16:47
@qwertqwert: Tsa , każdy kto był chociaż 1 dzień w gimnazjum , wie co to jest przeklinanie itd.
Odpisz
6 października 2013, 17:42
@qwertqwert: W pełni się z tobą zgadzam ._. chociaż patrząc na dzisiejsze dzieciaki z podstawówki ..dla nich jest za późno -.-
Odpisz
6 października 2013, 18:51
@Islandka: Jestem w 3 klasie gimnazjum i jak patrzę na tych nowych w pierwszej klasie to po prostu brak mi słów.
Odpisz
6 października 2013, 19:13
@TheNelsonPL: Znam takich co od razu na pierwszej lekcji do nauczyciela gadają a pierd** się!
Odpisz
6 października 2013, 21:35
@as13zx: Nie wychowani ;d
Odpisz
7 października 2013, 13:41
@qwertqwert: Nie przekleństwo , wulgaryzm.
Odpisz
7 października 2013, 17:07
@Mateokl: Ok dzięki za poprawienie :)
Odpisz
26 czerwca 2015, 13:34
@qwertqwert: wiesz ten świat ma W DUPIE PEGI!!!!!!!!!
Odpisz
6 sierpnia 2015, 12:04
@Predator_PL: Piegi :D
Odpisz
8 kwietnia 2016, 09:38
@qwertqwert: Mój kolega 9 lat gra w to coś. Ja nie na widzę całej serii więc nawet w to grał nie będe przy 18 bo nienawidzę całej serii. Ale on ją uwielbia nie przeklina ale no ten skaczę po stołach itd.
Ja mam 9 lat się tym brzydzę grami tego typu . Wiadomo takie blockade bez krwi i tak dalej to mi i innym nie przeszkadza ale tam gdzie krew kości itd. są wszędzie to już przesada. Mam nadzieje że odpiszesz.
Odpisz
26 czerwca 2015, 13:34
paskudna to z ciebie suk.!
Odpisz
16 listopada 2014, 17:46
ja pie*dole
Odpisz
13 lutego 2014, 23:25
ona narzeka na GTA
Odpisz
6 października 2013, 17:53
założę się że to amerykanka
Odpisz