memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 października 2025, 19:14
Dla mnie nostalgiczny jest stary Silent Hunter Ubisoft, ty draniu, nigdy nie wybaczę
Odpisz
13 marca 2020, 07:33
nie kasuj tych gier
12 marca 2020, 19:46
Niektóre z tych gier dalej mam na dysku i gram :)...Szacun
12 marca 2020, 19:24
Szanuje za Red Alert 2
12 marca 2020, 14:10
Nie szanuję za brak Morrowinda.
12 marca 2020, 06:42
Empire earth ogrywam do dziś
12 marca 2020, 00:21
Szacun za c&c ra2
11 marca 2020, 21:20
W Fifę 07 bardzo dobrze się grało, ale już 08 była słaba. Gdzie są Sąsiedzi z Piekła Rodem i Worms Armageddon?
11 marca 2020, 19:13
Wololo
3 marca 2020, 18:04
Skoro wszyscy się czepiają że nie ma innych klasyków to też dołożę cegiełke. Gdzie je stary i poczciwy gothuc?
11 marca 2020, 14:15
gothic to scierwo które nie powinno być tak nahypowane
11 marca 2020, 15:52
@GldFx: hmmmm, okej, szanuję twoją postawę ale mogę jakieś argumenty? Czy po prostu nie lubisz i przez to cały świat też ma nie lubić
11 marca 2020, 18:44
hah już dwie strzałki w dół! Już myślałem że tylko ja mam ostatnio trochę za dużo bólu dupy
11 marca 2020, 18:10
A gdzie nfs most wanted, nfs underground czy nawet mfs undercover? Gdzie majkraft? Nibt spoko ale tych gier tez brak
11 marca 2020, 17:03
Nie wiem gdzie doom, ale raw vs smackdown...
3 marca 2020, 16:55
Gdzie heroesy |||?
3 marca 2020, 16:56
A gdzie stara dobra Twierdza ja się pytam
11 marca 2020, 16:56
cywilizacja
3 marca 2020, 22:05
Ja, 03' który pierwszy komputer dostał w wieku 8 lat: "Czy to jakiś millenialski żart na który jestem zbyt urodzony w XXI wieku aby go zrozumieć?"
11 marca 2020, 14:14
@PanMisiek: ten sam rocznik, ale jak możesz takich klasyków nie znać
11 marca 2020, 14:44
@PanMisiek: Ja 04 i tak samo, oczywiście kojarzę te gry ale dopiero zacząłem grac w gry jakie nie są dennymi flaszówkami w 2018 roku
11 marca 2020, 16:55
@PanMisiek: Mnie uratowali wujkowie i kuzyn. Setki jak nie tysiące godzin spędzone na Heroesach, cywilizacji, twierdzy czy szachach.
11 marca 2020, 16:53
Gdzie się podziały tamte Warcrafty... I gdzie są baldury, neverwinter nights, gothic, stronghold, HEROES OF MIGHT AND MAGIC III, age of empires, cywilizacja...
11 marca 2020, 16:54
a nie, age of empires jest
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 października 2025, 19:14
Dla mnie nostalgiczny jest stary Silent Hunter
Ubisoft, ty draniu, nigdy nie wybaczę
Odpisz
13 marca 2020, 07:33
nie kasuj tych gier
Odpisz
12 marca 2020, 19:46
Niektóre z tych gier dalej mam na dysku i gram :)...Szacun
Odpisz
12 marca 2020, 19:24
Szanuje za Red Alert 2
Odpisz
12 marca 2020, 14:10
Nie szanuję za brak Morrowinda.
Odpisz
12 marca 2020, 06:42
Empire earth ogrywam do dziś
Odpisz
12 marca 2020, 00:21
Szacun za c&c ra2
Odpisz
11 marca 2020, 21:20
W Fifę 07 bardzo dobrze się grało, ale już 08 była słaba. Gdzie są Sąsiedzi z Piekła Rodem i Worms Armageddon?
Odpisz
11 marca 2020, 19:13
Wololo
Odpisz
3 marca 2020, 18:04
Skoro wszyscy się czepiają że nie ma innych klasyków to też dołożę cegiełke. Gdzie je stary i poczciwy gothuc?
Odpisz
11 marca 2020, 14:15
gothic to scierwo które nie powinno być tak nahypowane
Odpisz
11 marca 2020, 15:52
@GldFx: hmmmm, okej, szanuję twoją postawę ale mogę jakieś argumenty? Czy po prostu nie lubisz i przez to cały świat też ma nie lubić
Odpisz
11 marca 2020, 18:44
hah już dwie strzałki w dół! Już myślałem że tylko ja mam ostatnio trochę za dużo bólu dupy
Odpisz
11 marca 2020, 18:10
A gdzie nfs most wanted, nfs underground czy nawet mfs undercover? Gdzie majkraft? Nibt spoko ale tych gier tez brak
Odpisz
11 marca 2020, 17:03
Nie wiem gdzie doom, ale raw vs smackdown...
Odpisz
3 marca 2020, 16:55
Gdzie heroesy |||?
Odpisz
3 marca 2020, 16:56
A gdzie stara dobra Twierdza ja się pytam
Odpisz
11 marca 2020, 16:56
cywilizacja
Odpisz
3 marca 2020, 22:05
Ja, 03' który pierwszy komputer dostał w wieku 8 lat:
"Czy to jakiś millenialski żart na który jestem zbyt urodzony w XXI wieku aby go zrozumieć?"
Odpisz
11 marca 2020, 14:14
@PanMisiek: ten sam rocznik, ale jak możesz takich klasyków nie znać
Odpisz
11 marca 2020, 14:44
@PanMisiek: Ja 04 i tak samo, oczywiście kojarzę te gry ale dopiero zacząłem grac w gry jakie nie są dennymi flaszówkami w 2018 roku
Odpisz
11 marca 2020, 16:55
@PanMisiek: Mnie uratowali wujkowie i kuzyn. Setki jak nie tysiące godzin spędzone na Heroesach, cywilizacji, twierdzy czy szachach.
Odpisz
11 marca 2020, 16:53
Gdzie się podziały tamte Warcrafty... I gdzie są baldury, neverwinter nights, gothic, stronghold, HEROES OF MIGHT AND MAGIC III, age of empires, cywilizacja...
Odpisz
11 marca 2020, 16:54
a nie, age of empires jest
Odpisz