Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

21 października 2025, 19:14

Dla mnie nostalgiczny jest stary Silent Hunter
Ubisoft, ty draniu, nigdy nie wybaczę

Avatar ziemniaczki_j1234e

13 marca 2020, 07:33

nie kasuj tych gier

Avatar SidNorth

12 marca 2020, 19:46

Niektóre z tych gier dalej mam na dysku i gram :)...Szacun

Avatar Dimitri69

12 marca 2020, 19:24

Szanuje za Red Alert 2

Avatar Hawaiiball

12 marca 2020, 14:10

Nie szanuję za brak Morrowinda.

Avatar SynMarnotrawny

12 marca 2020, 06:42

Empire earth ogrywam do dziś

Avatar guniov

12 marca 2020, 00:21

Szacun za c&c ra2

Avatar Broski

11 marca 2020, 21:20

W Fifę 07 bardzo dobrze się grało, ale już 08 była słaba. Gdzie są Sąsiedzi z Piekła Rodem i Worms Armageddon?

Avatar Ignisus

11 marca 2020, 19:13

Wololo

Avatar
LenoPat

3 marca 2020, 18:04

Skoro wszyscy się czepiają że nie ma innych klasyków to też dołożę cegiełke. Gdzie je stary i poczciwy gothuc?

Avatar GldFx

11 marca 2020, 14:15

gothic to scierwo które nie powinno być tak nahypowane

Avatar
LenoPat

11 marca 2020, 15:52

@GldFx: hmmmm, okej, szanuję twoją postawę ale mogę jakieś argumenty? Czy po prostu nie lubisz i przez to cały świat też ma nie lubić

Avatar
LenoPat

11 marca 2020, 18:44

hah już dwie strzałki w dół! Już myślałem że tylko ja mam ostatnio trochę za dużo bólu dupy

Avatar Piotreksulk

11 marca 2020, 18:10

A gdzie nfs most wanted, nfs underground czy nawet mfs undercover? Gdzie majkraft? Nibt spoko ale tych gier tez brak

Avatar NesquikBoi

11 marca 2020, 17:03

Nie wiem gdzie doom, ale raw vs smackdown...

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2020, 16:55

Gdzie heroesy |||?

Avatar
Somsiad

3 marca 2020, 16:56

A gdzie stara dobra Twierdza ja się pytam

Avatar
hellgrind

11 marca 2020, 16:56

cywilizacja

Avatar PanMisiek

3 marca 2020, 22:05

Ja, 03' który pierwszy komputer dostał w wieku 8 lat:
"Czy to jakiś millenialski żart na który jestem zbyt urodzony w XXI wieku aby go zrozumieć?"

Avatar GldFx

11 marca 2020, 14:14

@PanMisiek: ten sam rocznik, ale jak możesz takich klasyków nie znać

Avatar nalorek1972

11 marca 2020, 14:44

@PanMisiek: Ja 04 i tak samo, oczywiście kojarzę te gry ale dopiero zacząłem grac w gry jakie nie są dennymi flaszówkami w 2018 roku

Avatar
hellgrind

11 marca 2020, 16:55

@PanMisiek: Mnie uratowali wujkowie i kuzyn. Setki jak nie tysiące godzin spędzone na Heroesach, cywilizacji, twierdzy czy szachach.

Avatar
hellgrind

11 marca 2020, 16:53

Gdzie się podziały tamte Warcrafty... I gdzie są baldury, neverwinter nights, gothic, stronghold, HEROES OF MIGHT AND MAGIC III, age of empires, cywilizacja...

Avatar
hellgrind

11 marca 2020, 16:54

a nie, age of empires jest

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Mało znany szczegół

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka