Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Można, tylko trzeba wstawać rano
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2020, 12:56
Ludzie urodzeni w 1020 mogli zobaczyć 2000 kiedy skończyli 80lat
Odpisz
16 czerwca 2020, 23:32
It's big brain time
Odpisz
14 marca 2020, 09:34
Mam ochotę wbić takim ludziom widelec prosto w polik
Odpisz
19 marca 2020, 20:45
@lesio2you: NIE WIEDZIAŁ!
NIE MIAŁ PRAWA WIEDZIEĆ!
Odpisz
22 marca 2020, 08:08
@lesio2you: +1 lesio
Odpisz
19 marca 2020, 20:44
Uwielbiam historię
Odpisz
18 marca 2020, 19:14
Odpisz
14 marca 2020, 11:05
r/whooosh ktoś tu chyba nie zrozumiał sensu całego posta, brawo
Odpisz
14 marca 2020, 18:15
@plVmbVs: r/woooosh*
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2020, 22:16
@plVmbVs: r/Ihavereddit
Odpisz
4 marca 2020, 22:01
Najgorsze jest to że myślałem że to dobre obliczenie
Odpisz
4 marca 2020, 22:02
@Sergiusz1234: co XDDD
Odpisz
4 marca 2020, 22:03
@Bartolinise: miałem laga I jak to pierwszy raz przeczytałem to myślałem że to dobrze napisane
Odpisz
4 marca 2020, 22:04
@Sergiusz1234: ok
Odpisz
4 marca 2020, 23:52
@Sergiusz1234: Witam w klubie :'v
Odpisz
14 marca 2020, 06:41
@Sergiusz1234: Ja tak samo...
Odpisz
14 marca 2020, 11:57
@Sergiusz1234: Też tak myślałem
Odpisz
14 marca 2020, 12:01
@Sergiusz1234: don dodon dodon
Odpisz
16 marca 2020, 15:57
@Sergiusz1234: Tak samo.
Odpisz
16 marca 2020, 08:51
Jestem tak zaspana, że przez chwilę myślałam, że serio tak będzie
Odpisz
14 marca 2020, 16:30
ciekawe czy ktokolwiek dożyje 2100
Odpisz
14 marca 2020, 17:38
@DHF1232: cóż. Jak będę miał kiedyś 94 lata...
Odpisz
14 marca 2020, 18:51
@DHF1232: Mam nadzieję że ja nie, 98 lat życia brzmi jak wyrok
Odpisz
14 marca 2020, 22:20
@Caset: Ja też
Odpisz
13 marca 2020, 23:30
Teraz Narancia będzie steretypem wszystkich matematycznych "geniuszy"? Bo ja jestem za.
Odpisz
13 marca 2020, 23:41
@dopefish: nie będzie
Odpisz
13 marca 2020, 22:49
Emm panowie nie chce was straszyć ale w 2109 zginiemy bo na stronie nasa już nie pamiętam jaki to był artykuł ale tam mówili że w 2109 asteroida uderzy w ziemie
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2020, 23:08
@Nikodem8378: Ku###, ogłaszali już chyba z kilkanaście jak nie kilkadziesiąt takich asteroid. I co? I ch#j rzadna nigdy nie je#ła i żadana pewnie nie je#nie
Odpisz
14 marca 2020, 15:25
@Kolodziej_1: Kiedyś na pewno je**ie. Ale równie dobrze mógł byś przewrócić się o skórke od banana, upaść na gówno psa, i zostać przejechanym przez rower w tym samym momencie. Niby nie prawdopodobne ale możliwe
Odpisz
15 marca 2020, 00:44
Dokładnie
Odpisz
13 marca 2020, 22:23
To jest chyba żart
Odpisz
13 marca 2020, 20:36
Niech zgadne, post z Facebooka?
Odpisz
13 marca 2020, 20:27
Patrząc na numerację smartfonów...
Odpisz
13 marca 2020, 20:20
Odpisz