Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2020, 12:14
Da ktoś ten przepis na bigos?
Odpisz
7 marca 2020, 09:42
Bierze ktoś tabake?
Odpisz
7 marca 2020, 09:50
@bulazpasztetem: jak mam katar to pomaga na godzinę
Odpisz
7 marca 2020, 09:51
@Yoda_MLG: jaką?
Odpisz
7 marca 2020, 09:51
@bulazpasztetem: red bull bordowa
Nie znam się za bardzo
Odpisz
7 marca 2020, 09:52
@Yoda_MLG: resbull jest mocny cn
Odpisz
7 marca 2020, 09:53
@bulazpasztetem: nom, zazwyczaj łezka poleci
Odpisz
7 marca 2020, 09:56
@Yoda_MLG: hah ale efekt fajny nie
Odpisz
7 marca 2020, 09:58
@bulazpasztetem: czysty nos? Klarownosc oddychania? Miętowy zapach powietrza?
Odpisz
7 marca 2020, 09:59
@Yoda_MLG: no wsm tez zalezy by nie tylko miętowy ale niektorzy patrzą na to jak na narkotyk lol
Odpisz
7 marca 2020, 10:01
@bulazpasztetem: bo mają 15 lat ? Tabaka jest używka dude, ma też przyjemne działanie jak odetkanie tej zawsze zapchanej dziurki albo kojące mrowienie na skórze. Jak pieką oczy polecam dosłownie kilka "ziarenek" tabaki wetrzeć w powieki oka
Odpisz
7 marca 2020, 10:30
@bulazpasztetem: oj uwierz redbull jest jeszcze słaby
Odpisz
7 marca 2020, 10:56
@Natasza_02: co jest mocniejsze
Odpisz
7 marca 2020, 11:03
@bulazpasztetem: już nie pamiętam nazw bo bawiłam się w to kilka lat temu xd chyba było coś takiego jak np. biały słoń
Odpisz
7 marca 2020, 11:10
@Natasza_02: biały slon jest najmocniejsza jaka kupisz w polsce
Odpisz
7 marca 2020, 11:16
@Yoda_MLG: aha
Odpisz
7 marca 2020, 11:29
@Yoda_MLG: nie wiem ale popłakać się od niej dało
Odpisz
7 marca 2020, 11:30
@Natasza_02: jak od wszystkich
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2020, 11:07
Mmmmm... Pan Tadeusz...
Odpisz
5 marca 2020, 08:57
is this "PAN TADEUSZA OSTATNI ZAJAZD NA LITWIE" reference?
Odpisz
7 marca 2020, 09:09
@siemak:
Odpisz
7 marca 2020, 09:34
Odpisz
7 marca 2020, 08:56
Przepis na bigos mmmm
W kociołkach bigos grzano; w słowach wydać trudno
Bigosu smak przedziwny, kolor i woń cudną;
Słów tylko brzęk usłyszy i rymów porządek,
Ale treści ich miejski nie pojmie żołądek.
Aby cenić litewskie pieśni i potrawy,
Trzeba mieć zdrowie, na wsi żyć, wracać z obławy.
Przecież i bez tych przypraw potrawą nie lada
Jest bigos, bo się z jarzyn dobrych sztucznie składa.
Bierze się doń siekana, kwaszona kapusta,
Która, wedle przysłowia, sama idzie w usta;
Zamknięta w kotle, łonem wilgotnym okrywa
Wyszukanego cząstki najlepsze mięsiwa;
I praży się, aż ogień wszystkie z niej wyciśnie
Soki żywne, aż z brzegów naczynia war pryśnie
I powietrze dokoła zionie aromatem.
Bigos już gotów. Strzelcy z trzykrotnym wiwatem,
Zbrojni łyżkami, biegą i bodą naczynie,
Miedź grzmi, dym bucha, bigos jak kamfora ginie,
Zniknął, uleciał; tylko w czeluściach saganów
Wre para, jak w kraterze zagasłych wulkanów.*
Odpisz
7 marca 2020, 08:31
13sto zgłoskowiec
Odpisz