Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Arronin

8 sierpnia 2016, 15:09

I to logo RoosterTeeth w tle.

Avatar
Konto usunięte

5 października 2013, 17:58

Chyba nie wszyscy zrozumieli,ale jakby ktoś nie wiedział,to chodziło tutaj o bezzałogową sondę "viking" wysłaną w kosmos do zbadania powierzchni Księżyca...

Avatar Adiospl

5 października 2013, 18:25

Prędzej powiedziałbym że po prostu to wikingowie odkryli pierwszi ameryke

Avatar
Konto usunięte

5 października 2013, 18:30

@Adiospl: Może i tak,ale tu chodzi o sondę.

Avatar Adiospl

5 października 2013, 18:53

wątpię

Avatar Frost_

5 października 2013, 18:58

i tu się zgodzę z Adiospl ty chodzi że to vikingowie pierwsi "zdobyli" amerykę, więc... obrazek mówi sam za siebię...

Avatar
Konto usunięte

5 października 2013, 19:14

@Frost_: Może i prawda,ale nie ma wytłumaczenia samego autora więc z tych 2 tez,zostaje przy swojej.

Avatar aneczka27

5 października 2013, 20:22

Bardziej prawdopodobne, że obrazek odnosi się do faktu, iż to nie Kolumb odkrył Amerykę, a Wikingowie. I Kolumb - jako człowiek, który "zapoczątkował" obecnych Amerykanów - i Amerykanie się więc spóźnili. Twoje wytłumaczenie też może być prawdziwe, ale wtedy obrazek byłby takim sucharem, że wątpię.

Avatar
Konto usunięte

5 października 2013, 20:45

@aneczka27: Jednak ta teza jest bardziej prawdopodobna,ale z tą sondą też dobre skojarzenie :)

Avatar Hank1212

5 października 2013, 17:55

Oni byli wszędzie :L

Avatar
Konto usunięte

5 października 2013, 17:44

Wikingowie to hipsterzy tak jakby. Wikingowie byli na księżycu zanim było to modne.

Avatar jezuz13

4 października 2013, 14:48

Gdzie oni nie byli :D

Avatar
Konto usunięte

4 października 2013, 17:30

@jezuz13: To taka wcześniejsza wersja polaków :D

Avatar jezuz13

4 października 2013, 18:00

Zapewne :D

Avatar Maks2603

4 października 2013, 18:16

To wikingowie są naszą młodszą wersją!

Avatar Bulbasaur

5 października 2013, 17:07

@Maks2603: Nawet żagiel mają biało czerwony!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mati2003
Dodane przez: Mati2003

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To będzie bolało

Ostry ten sędzia

Nie są aż takie pyszne

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka