Gracze Call of Duty znają to miejsce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Należy się za piękne oczy
Zapraszamy
Damy radę
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2013, 17:51
Mieszkańcy Paryża też znają to miejsce ;)
Odpisz
26 lipca 2018, 06:46
@dolares97: czy mi się zdaje czy mapa Resistance?
Odpisz
29 stycznia 2019, 22:28
@PapcioStrefa: tak
Odpisz
30 stycznia 2019, 07:06
ach, jeszcze pamiętam ją z MW3...
Odpisz
29 kwietnia 2017, 11:59
Nie znam tego miejsca, przynajmniej nie z CoDa... Tylko z Bfa 4 :v
Odpisz
25 października 2015, 09:05
nie który miejsca z gier lub filmów istnieją na prawde to tak zwana "inspiracja" dla twórców
Odpisz
21 października 2014, 15:55
cod mw 3 misja iron lady musiało się przetransportować i schwytać Volka :)
Odpisz
4 października 2015, 11:21
@maderfaker123: To jest także podobne do Mapy MP w BF3
Odpisz
10 marca 2015, 16:58
tak to cod mw ale także bf3 mapa przez sekwane
Odpisz
2 sierpnia 2014, 20:35
Czemu wszyscy pamiętają to miejsce z Multi? Ja pamiętam z kampanii.
Odpisz
10 listopada 2013, 21:44
jedna z lepszych mapek w multi MW3
Odpisz
6 października 2013, 09:28
znam
Odpisz
5 października 2013, 19:48
mw 3
Odpisz
5 października 2013, 18:56
Chyba jest tam cała Moskwa-Grinch
Tak znamy
Odpisz
5 października 2013, 16:58
grałem w cod to pamiętam tylko bazy nazistów i plaże
Odpisz
5 października 2013, 16:50
no tak
Odpisz
5 października 2013, 16:46
nazwa mapy Reistance
Odpisz
5 października 2013, 16:24
@Kosmita123: bo nikt inny w to nie gra, i są normalni, może tylko ja mam takiego pecha. Ale i tak nie lubię CoD.
Odpisz
4 października 2013, 19:52
tytuł pasuje "Debile znają to miejsce"
Odpisz
4 października 2013, 21:50
@as13zx: Twierdzisz, że ludzie na zdjęciu i ludzie, którzy tam byli to debile? ;_;
Odpisz
5 października 2013, 15:02
@amekninja555: Nie, twierdzę że gracze CoD to debile, popraw jeśli się mylę, ale znam trzech i są, delikatnie mówiąc głupi.
Odpisz
5 października 2013, 16:05
@as13zx: aha czyli 3 to cała liczba graczy CoD .-. ? za kogo ty się ***a uważasz żeby oceniać graczy CoD'a pod względem tego że znasz debili ?
Odpisz
5 października 2013, 22:08
@Kosmita123: Spokojnie to po prostu kolejne dziecko które uważa graczy CoD-a za idiotów a sam nie widzi jak się zachowuje denerwując się na nie pomimo że go nienawidzi, tak zwany syndrom gimbusa w stopniu zaawansowanym :)
Odpisz
21 października 2014, 15:57
@as13zx: jak ty tak piszesz to jesteś większym debilem niż sobie myślisz
Odpisz
24 października 2014, 16:14
@maderfaker123: Właśe nie,nie widziałem ani jednego normalnego człowieka który grał w CoD, a znam z 50 graczy, każdy to no life bez życia, cham i prostak.
Odpisz
24 października 2014, 16:53
@as13zx: ok.Przyznam gram w cod i jestem normalny
Odpisz
24 października 2014, 17:44
@maderfaker123: To wyjątkiem jesteś,bo innych nie znam.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 01:57
@as13zx: to najwidoczniej sam jesteś no lifem że nikogo nie znasz
Odpisz
23 sierpnia 2016, 18:10
@Kubsor666: Nikogo? Utrzymuję kontakt z większą ilością osób niż ty poznałeś przez całe życie.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 15:57
@as13zx: uważaj bo ci uwierzę
Odpisz
24 sierpnia 2016, 17:47
@Kubsor666: Przestańcie zachowywać się jak sp*erdoliny albo stwórzcie dyskusję obok, bo mnie te powiadomienia irytują, ffs.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 19:35
@amekninja555: Pretensje do osoby która odkopuje wątek, nie do mnie.
Odpisz