Granat tu wrzucili, czy co?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Zdeklasowani znowu
Dwa oblicza
Przerwa na herbatkę
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2020, 16:13
U nas dyro wbija do kibli i zabiera te śmierdzące gowna xD
Odpisz
15 marca 2020, 16:40
@BetonowyMur: faktycznie śmierdzi xD
O fuj owoce ble, o ku*wa czekolada, O H Y D A. Japie**ole mięta? Naje**lo was ? Najgorsze co może być.
Weź gościu, się ciesz, że nie walą fajami i że będąc przechodniem nie stajesz się biernym palaczem.
Polak to tylko negatywnie patrzy ku*wa
Odpisz
15 marca 2020, 18:41
@Yoda_MLG: Nie znasz mnie i mojego punktu widzenia
Odpisz
15 marca 2020, 18:43
@BetonowyMur: fakt ale ja mogę powiedzieć to samo
Odpisz
15 marca 2020, 20:07
@Yoda_MLG: tak smród żaden, ale wku*wią niemiłosiernie jak idziesz za potrzeba a tam w kiblu ulchanym pewnie ponad 20 osób i musisz się pchać na sam koniec żeby dojść do kabiny
Odpisz
15 marca 2020, 20:14
@KenKaneki89: to wina szkoly ze nie potrafi pilnować u nas kulturka
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2020, 20:24
@Yoda_MLG: To wasza wina, że nie potraficie wytrzymać bez olejkowego gowna dłużej niż 5 minut
Odpisz
15 marca 2020, 20:40
@BetonowyMur: nasza ? Ja rzuciłem już 3 tygodnie temu i jak palilem to na palarni
Odpisz
15 marca 2020, 21:27
@Yoda_MLG: Czy ja wyglądam jakbym śledził twoje życie?
Odpisz
16 marca 2020, 01:56
@Yoda_MLG: Uważasz, że u ciebie kulturka, bo szkoła załatwiła palarnie dla gimbusów jprld
Odpisz
16 marca 2020, 01:58
@Yoda_MLG: Przynajmniej palacze wypi***alają na zewnątrz, a vApOwiCZe uważają, że ich zakaz palenia nie obowiązuje, więc dmuchają wszędzie. Wku*wia mnie niemiłosiernie.
Odpisz
16 marca 2020, 08:48
@Crisium: kolejny co się wyżyć nie może
Sproboj powiedzieć to wapowiczom później Sproboj bić a później na nich donieś
Tyle
Odpisz
16 marca 2020, 09:41
@Yoda_MLG: Nie wiem czy wiesz, jakie życie w tym kraju mają komfidenci
Odpisz
16 marca 2020, 09:45
@BetonowyMur: właśnie o to chodzi
Odpisz
15 marca 2020, 18:07
Ale przypominasz sobie że w szkole nie ma uczniów bo zajęcia są odwołane
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2020, 16:10
Nie mam linka.
Odpisz
15 marca 2020, 16:04
Za to sprzątaczki mają wyje**ne, przynajmniej u mnie.
Odpisz
5 marca 2020, 21:56
-Dawaj to gówno.
Odpisz
5 marca 2020, 21:59
That's what he said
Odpisz
5 marca 2020, 21:59
U nas dzisiaj otworzyli winkiel bo na zimę zamykaja
Będą mieli spokój z wyganianiem z kibli na każdej przerwie
Odpisz