Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Niegrzeczny Oskarek
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2022, 20:22
"aplikacje autostartu" wyłącz se 👍
Odpisz
16 marca 2020, 18:20
Dlatego najlepsza jest opcja "Uruchom w tle" i pokrewne.
Odpisz
16 marca 2020, 08:28
U mnie jest to ,,chromium"
Odpisz
15 marca 2020, 23:19
D-word
Odpisz
15 marca 2020, 23:06
A jednak wolno gadać na Jeja o Discordzie?
Odpisz
15 marca 2020, 16:37
czy tylko ja mam wrażenie jakby ta kobieta dźgnęła się tym nożem?
Odpisz
15 marca 2020, 16:57
@Magmund: To jest tasak ale ok.
Odpisz
15 marca 2020, 20:42
@TheDarkLord: a tasaki nie mają takiej dziury w rogu żeby można go powiesić?
Odpisz
15 marca 2020, 20:44
@Magmund: Nie wiem może ten jest niedorozwinięty?
Odpisz
15 marca 2020, 19:47
Steam, spotify, origin, discord, blizzard, epic games launcher ubisoft, skype, twitch, malwarebytes, avast być lubić:
Odpisz
15 marca 2020, 18:50
Menedzer zadan->uruchamianie i odklikasz np discorda,steama
Odpisz
15 marca 2020, 18:31
I jeszcze Skype.
Odpisz
15 marca 2020, 17:20
I utorrent
FBI OPEN UP!!!
Odpisz
15 marca 2020, 17:50
@Brunoneq: je**ny
Odpisz
15 marca 2020, 16:58
I skype i discord
Odpisz
15 marca 2020, 16:14
Z czego szablon?
Odpisz
15 marca 2020, 16:10
No bo bardzo trudno wyłączyć autostart....
Odpisz
6 marca 2020, 07:11
Ctrl + shift + esc --> uruchamianie --> Steam --> wyłącz
Odpisz
6 marca 2020, 07:16
@MENEL1239: a co jeśli OP ma tak jak ja?
W sensie że ogólnie chce żeby Steam był włączony, ale denerwuje go czasami gdy musi coś zrobić na szybko na komputerze?
Odpisz
6 marca 2020, 12:39
@Big_Chungus: Hmm, a co, gdyby odpalić system w trybie awaryjnym?
Odpisz
6 marca 2020, 08:18
Nie zapominajmy o Twichu
Odpisz