Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2021, 19:58
W dzieciństwie?
Odpisz
30 listopada 2020, 13:50
Ja nadal taką chcę, projekt miałem gotowy w minecraft
Odpisz
17 maja 2020, 23:12
"chciał"
Odpisz
17 kwietnia 2020, 15:56
wygląda jak gremlin
Odpisz
13 marca 2020, 21:06
W dzieciństwie?
Odpisz
13 marca 2020, 22:45
@ROBMICH1: mam bagietkie na profilu a ty kajzerke to prowadzi do wojny
Odpisz
13 marca 2020, 22:46
@ROBMICH1: *30 sekund mija* FIGHT ME!
Odpisz
14 marca 2020, 07:36
@Nikodem8378: pff bo na kajzerke nie zasługujesz, francuska bagieto
Odpisz
14 marca 2020, 10:35
@ROBMICH1: a ty na kajzerke ty nie zasługujesz polska buło
Odpisz
14 marca 2020, 10:40
@Nikodem8378: ja przynajmniej przechodze przez gardło pff
Odpisz
14 marca 2020, 12:48
@ROBMICH1: ale ja jestem chrupiąca
Odpisz
14 marca 2020, 12:52
@Nikodem8378: a ja jestem mięciutki
Odpisz
14 marca 2020, 14:26
@ROBMICH1: Bagieta lepsza, a chajzerka to gówno.
Odpisz
14 marca 2020, 15:04
@TrueStoryGuy: Nie jestes pieczywem, prosze opuscic naszą konwersacje
Odpisz
14 marca 2020, 15:30
@ROBMICH1: Kajzerka to gówno sio z stąd kajzerka
Odpisz
14 marca 2020, 19:10
@TrueStoryGuy: KU*WA TY ŻYJESZ
Odpisz
14 marca 2020, 20:24
@Nikodem8378: kajzerka to pieczywo nie gówno po pierwsze, a po drugie panie bagieto nie zamierzam sie stąd nigdzie ruszać.
Odpisz
14 marca 2020, 20:26
@ROBMICH1: bo nóg nie masz amy bagietki możemy połączyć siły z dwoma bagietkami i możemy chodzić
Odpisz
14 marca 2020, 22:57
@G_gaster: Ja zawsze będę wracać, bo jakoś dziwnie duchowo czuję się powiązany z tą stroną od gdzieś 10 lat.
Odpisz
15 marca 2020, 17:49
@TrueStoryGuy: Dobrze
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2020, 12:44
@Nikodem8378: bagietka? Pfff jesteś długi tak bardzo że nie da się ciebie zjeść, kajzerka? Jesteś tak mało popularny że nikt nie zna na ciebie kodu ale ja jestem chlebem łatwo mnie zjeść i zrobić kanapkę jestem smaczny bez dodatków i łatwo się mną najeść jestem tani więc więcej ludzi mnie lubi i jestem i chrupki i mięciutki wasze pieczywo nie może przebić mojego chleba...
Odpisz
14 marca 2020, 23:07
Mmmm papierzaki
Odpisz
14 marca 2020, 23:21
@Wyznawcyshreka: rogaliku pomóż mi zwalczać wojen z kajzerką potrzebuje cie
Odpisz
14 marca 2020, 23:52
@Nikodem8378: po co wszyscy wiemy że kajzerki są ch*jowe
Odpisz
14 marca 2020, 23:55
@Nikodem8378: żadna szanującza się osoba nie powie że kajzerki są dobre tylko brudne gołębie to lubią
Odpisz
18 marca 2020, 12:55
@Wyznawcyshreka: krajzerki do kanapki się nadają was się je samych
Odpisz
6 marca 2020, 14:27
miejscowa do chalania dobra
Odpisz
15 marca 2020, 08:35
@didujakaskemm: nieciekawie byłoby się tam schlać i spaść
Odpisz
14 marca 2020, 11:52
ja w zasadzie taką mam
Odpisz
14 marca 2020, 09:49
16 lat i nadal chce
Odpisz
14 marca 2020, 00:15
Wszyscy tam chcą... może zrobimy marsz jejaków i podbijemy tą strefe w imieniu Bożydara?
Odpisz
13 marca 2020, 21:54
nie chciałem
Odpisz
13 marca 2020, 21:33
Ja nadal chce
Odpisz
13 marca 2020, 21:23
To pewnie tych typów co budują baseny w lesie
Odpisz
13 marca 2020, 21:09
i strzelać ze snajperki z drewna
Odpisz
6 marca 2020, 22:45
Chciałabym, ale mieszkam w bloku
Odpisz