Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2020, 10:20
A będzie możliwość dodania mapy nowego yorku z z tak jakoś sierpnia 2001 roku?
Odpisz
16 marca 2020, 10:58
@Zordollo: Hej, dlaczego lecimy w te dwie wysokie wieże?
Odpisz
16 marca 2020, 17:12
@NesquikBoi: Cichosza! Nie spojleruj pierwszego DLC, ok?
Odpisz
16 marca 2021, 08:34
@Krol123: Ciekawe jakie będzie drugie
Odpisz
16 marca 2020, 12:55
A kazdy budynek bedzie 3d?
Odpisz
16 marca 2020, 12:56
yup
Polecam zainteresować się projektem bo może się okazać kolejnym wielkim krokiem w dziedzinie technologii
Odpisz
16 marca 2020, 13:14
@Yoda_MLG: a z samolotu bedzie sie dało wyjsc?
Odpisz
16 marca 2020, 13:23
nie wiem
Odpisz
16 marca 2020, 13:25
@Yoda_MLG: jak tak to wyląduje obok mojego domu i pojde pozwiedzać okolice
Odpisz
16 marca 2020, 13:26
możesz to zrobić w google street view xD
Odpisz
16 marca 2020, 13:32
@Yoda_MLG: po pierwsze w street view można tylko po drogach jeździć a po drugie zawsze chcialem zobaczyć moj dom w jakiejś grze
Odpisz
16 marca 2020, 14:40
nie będzie można wyjść ale możesz wylądować wszędzie, na stronie projektu możesz zobaczyć screena gdzie ktoś wylądował przed jakimś domem
Odpisz
6 marca 2020, 19:24
Myśle, że to za duże wyzwanie nawet dla takiej gry
Odpisz
16 marca 2020, 11:02
@starmagedon: wszystkie pliki będą w chmurze, a sama mapa będzie opierać się na mapach binga. Później jeden program to ładuje i tworzy tekstury
Odpisz
6 marca 2020, 21:22
A będą też takie polowe? Bo mieszkam na takim zadupiu że samoloty na trawie lądują
Odpisz
16 marca 2020, 11:01
@mateusz123_hiro: mapa będzie się opierać na mapach binga, i ma być dużo samolotów więc raczej będziesz mógł
Odpisz
6 marca 2020, 19:49
Jakbym se kupił te grę to bym się tam rozbił
Odpisz
6 marca 2020, 20:23
@Alfredzio: Ja bym się rozbił o swój dom
Odpisz
6 marca 2020, 20:25
to też bardzo ciekawy pomysł.
Można też o swoją szkołę/miejsce pracy
Odpisz
6 marca 2020, 21:24
@Alfredzio: ciekawe. Kto leci ze mną na ministerstwo edukacji?
Odpisz
6 marca 2020, 23:18
@Alfredzio: dobry pomysł
Odpisz
16 marca 2020, 10:48
gorzej, jak po rozbiciu się o swój dom, za oknem zobaczysz samolot
Odpisz
7 marca 2020, 00:27
No, I don't think I will.
Odpisz
6 marca 2020, 19:32
Nie mogę się doczekać
Odpisz