Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JcSzafir

27 lipca 2024, 17:52

Hmmm…jeszcze troche i zobaczymy

Avatar Nokia_701

17 marca 2020, 20:03

Toster

Avatar kolkav5

16 marca 2020, 16:41

Avatar xXkuba22Xx

16 marca 2020, 22:19

@kolkav5: ale kichawa gosciu, mozesz tyle sztosiwa wciągnać... zazdroszcze

Avatar kolkav5

16 marca 2020, 23:23

@xXkuba22Xx: To nie ja

Avatar xXkuba22Xx

16 marca 2020, 23:24

@kolkav5: co ty gadasz, przeciez widze

Avatar kolkav5

16 marca 2020, 23:25

@xXkuba22Xx: Wcale nie

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2020, 17:03

To ostatnie wygląda jak mikrofon

Avatar Ulanus

Edytowano - 7 marca 2020, 13:45

Ten model z 2020 naprawdę istnieje?

Avatar NightShadePL

8 marca 2020, 12:58

@Ulanus: tak

Avatar Polish_Soldier

16 marca 2020, 12:49

@Ulanus: Tak, jest to BMW z serii 7.

Avatar Ulanus

16 marca 2020, 12:52

@Polish_Soldier: Kto przyzwolił na pokazanie czegoś tak brzydkiego

Avatar Gurdzio56

16 marca 2020, 13:14

@Polish_Soldier: Nie, ten z podpisem 2020 to model z serii 4. Na zdjęciu jest koncept, ale BMW mówi, że model produkcyjny będzie w 90% na nim oparty. Zdjęcia szpiegowskie też potwierdzają, że te ogromne nerki zostaną.

Avatar Polish_Soldier

16 marca 2020, 14:12

@Polish_Soldier: Mój błąd, ten z 2019 to seria 7.

Avatar ravenfive

16 marca 2020, 15:14

@Ulanus: to concept nowej serii 4. Finalna wersja ma zostać pokazana w tym roku na jakichś targach. A tu zdjęcie które wyciekło z transportu.

Avatar Oldjedai

16 marca 2020, 16:56

@ravenfive: Kto pzwilił na umieszcze nie dwóch nerek w tym aucie?

Avatar Leishh

16 marca 2020, 13:35

Avatar bedzio123

16 marca 2020, 13:17

A teraz wyobraźcie sobie gdyby Stalin miał takie wąsy jak ten wywietrznik czy co to jest

Avatar suzeJ

16 marca 2020, 12:46

Czy wie ktoś jak dodać mema?

Avatar Polish_Soldier

16 marca 2020, 12:50

@suzeJ: W prawym górnym rogu masz przycisk "DODAJ", jest taki duży i żółty i musisz go kliknąć. Dalsze instrukcje powinny być jasne.

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2020, 12:59

@Polish_Soldier: warto zaznaczyć, że strona musi być otworzona w przeglądarce, bo na aplikacji nie ma takiej możliwości

Avatar NoWitam

6 marca 2020, 23:01

Spodziewałam się pod koniec zdjęcia kaloryfera

Avatar Sergiusz1234

6 marca 2020, 22:40

Byo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar NightShadePL
Dodane przez: NightShadePL

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

Przerwa na herbatkę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka