Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar orzech39

23 grudnia 2020, 11:00

Ulica Sezamkowa the game

Avatar Yukiterku

Edytowano - 15 marca 2020, 19:10

Gra w mount and blade

Avatar Mikrus19

16 marca 2020, 00:41

@Yukiterku: Kojarzysz, w którym modzie można było podpalać budynki?
(W klasycznym Warband można spalić wioskę jako całość, a w jednym z modów była możliwość podejścia z pochodnią pod budynek i spalenia)

Avatar Yukiterku

16 marca 2020, 09:11

@Mikrus19: nie kojarzę, ale pewnie było to w M&B warband. Jest nawet taka opcja podczas zadania uratowania więźnia ale nie ty podpalałeś a wieśniacy

Avatar Mikrus19

16 marca 2020, 09:27

@Yukiterku: W modzie chodziło o to, że to ty bezpośrednio podchodziles pod budynek i zapalałeś

Avatar Yukiterku

23 marca 2020, 23:46

@Mikrus19: grałen oatatnio w mount and blade z modem heaty mount and blade. Można było rzucać włucznią która zapalała

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2020, 23:58

Tak się robi w Oriental Empires, fajna gierka

Avatar koziol11

17 marca 2020, 21:28

Gra w symulator Wikinga.

Avatar Hewkii

17 marca 2020, 01:47

To mi wygląda na symulator armii czerwonej XD

Avatar Crisium

16 marca 2020, 01:51

Gra w George Washington Simulator

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2020, 22:28

Ja to robie na codzień nie w minecrafcie

Avatar Iphonix

15 marca 2020, 22:16

Gracze army be like

Avatar mietek69i8

15 marca 2020, 22:12

Kolega jest pewnie gdzieś na Podlasiu bądź w Afryce

Avatar Krzyniu

7 marca 2020, 10:35

Wikingowie be like

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2020, 12:11

@Krzyniu: o tyle śmieszne że to potomkowie wikingów stworzyli Minecrafta

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2020, 19:11

A villagerzy mają angielski akcnet w hmmm.

Avatar Figarus

15 marca 2020, 19:17

Avatar Stulej4

Edytowano - 15 marca 2020, 21:39

@Figarus: Na Wszechojca, czas rabować

Avatar AxonDeHudin

7 marca 2020, 10:34

Was?

Avatar Nuzjn

7 marca 2020, 10:50

Avatar lolpandapl

7 marca 2020, 11:45

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

A, okej

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Były nóżki, nie ma nóżek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka