Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie idź!
Tacy sami, a ściana między nami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2018, 13:00
Wznawiam wątek
A same bokobrody?
Odpisz
5 stycznia 2015, 20:16
Fuj ;p broda i wąsy ;_; polowa śniadania tam zostaje ;-;
Odpisz
12 stycznia 2016, 20:19
Przesadzasz ;v
Odpisz
13 stycznia 2016, 14:59
@matimi3: Plz to było rok temu.
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:19
Plz, nie widziałem tego rok temu ;v
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:29
@matimi3: Ale nie sądzisz, że poglądy się zmieniają przez rok?
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:31
Mogą zmienić się i przez jeden dzień, aczkolwiek nie muszą ;v
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:57
@matimi3: Moje się zmieniły, więc nie ma sensu ciągnąć dalej tej rozmowy.
Odpisz
13 stycznia 2016, 17:42
No dobrze, nie chciałem cię urazić.
Odpisz
20 grudnia 2014, 17:35
nom
Odpisz
4 października 2013, 17:42
Z wąsami nie wygląda na gamonia tylko na psychola. Wydaje się bardzo podejrzany.
Odpisz
4 października 2013, 18:09
@DanateDMC: wygląda jak Ned.
Odpisz
4 października 2013, 19:36
@Griszka: Kto to jest Ned?
Odpisz
6 października 2013, 14:00
@DanateDMC: kolejna osoba która nie ogląda simpsonów :) witam w klubie
Odpisz
6 października 2013, 19:29
@popek9001: Oglądałem ale dawno temu.
Odpisz
6 października 2013, 20:12
@DanateDMC: aa spoczko moja wina,nie czytałem all komentów
Odpisz
30 października 2014, 16:04
@Griszka: Ja też nie wiedziałem, o jakiego Neda chodzi. Bo nikt nie nazywa go Ned. To jest Flanders.
Odpisz
31 października 2014, 14:29
@Mijak: ćho, archeologu ;c;
Odpisz
6 października 2013, 15:17
1 z brodą i wąsami XABI ALONSO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
4 października 2013, 21:27
z brodą jest nawet przystojny
Odpisz
4 października 2013, 21:36
@Takita6: Spx, teraz podaj płeć :D
Odpisz
4 października 2013, 22:06
@Ravios: jestem kobietą i dla uprzedzenia jestem hetero
Odpisz
4 października 2013, 22:07
@Takita6: Spx Lila nie obcykałem :P
Odpisz
Edytowano - 4 października 2013, 19:54
Ten koleś najgorzej wygląda całkiem ogolony.
Odpisz