A Ty co wręczyłeś swojej ulubionej kobiecie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
To będzie bolało
Deal życia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2020, 19:11
U nas nauczycielka puściła na geografii eluwina, cringe 100
Odpisz
9 marca 2020, 20:16
@NesquikBoi:
Odpisz
15 grudnia 2023, 17:57
@NesquikBoi: Puściła eluwina?
To jakiś program lub film?
Odpisz
8 marca 2022, 18:19
Jedno ciastko
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2022, 10:15
Klasa mojej siostry miała zrobić gazetkę szkolną na dzień kobiet i wcześniej na dzień chłopaka.
Na dzień chłopaka dziewczyny się bardzo postarały, bo nauczycielka po nich cisnęła "że to ich dzień, więc to ktoś powinien dla nich zrobić". Założyły więc, że w takim razie, z tego samego powodu, to chłopcy zrobią gazetkę na dzień kobiet.
I wiecie co?
Nauczycielka, je opieprzyła, że nic nie zrobiły, a to przecież ich święto więc powinny się dla siebie postarać.
Sprawiedliwość
Mogę dodać więcej. Już ze swojego doświadczenia. W gimnazjum, trzy razy organizowaliśmy prezenty z okazji dnia chłopaka. Nauczyciele po nas cisnęli. Było nas osiem w klasie więc musialysmy się składać po 5zł+. A na dzień kobiet nie dostałyśmy nic, ani razu. Chłopców w klasie było 16. Jedna róża kosztowała wtedy 3zł. Nie musieli się nawet specjalnie składać. Oczywiście nikt ich nie upomniał.
W ostatniej klasie mieliśmy lekcję wychowawczą w ten dzień. Wychowawczyni zapytała, czy coś zorganizowali, ale w odpowiedzi usłyszała "po co?". Nie, nie ochrzanila ich, tak jak nas, za nie przygotowanie czegoś na piątek, kiedy dzień chłopaka był w niedzielę. Powiedziała NAM, że chłopcy to chłopcy i mamy się przyzwyczajać
Odpisz
17 maja 2021, 11:27
na cholercie są te "święta". Nie potrzebujemy dnia chłopaka, dziewczyny, męzczyzn, kobiet lub dziecka XD
Odpisz
8 marca 2021, 09:51
Grupa, którą założyłem z kolegą odpowiedzialnym ze mną za organizację Dnia Kobiet w tym roku wygląda tak samo
Odpisz
10 marca 2020, 07:58
Drewnianą rybe
Odpisz
9 marca 2020, 23:26
Ja co prawda nic nie dałem mojej ulubionej kobiecie, ale ona dała mi niedawno friendzone i załamanie nerwowe
Odpisz
9 marca 2020, 19:04
Myślę, że było by nawet ok sprawiać komuś przyjemność, ale jestem sku*wielem jakich mało i mi się nie chce tego zmieniać
Odpisz
9 marca 2020, 18:33
My kupiliśmy 3 pizze. 1 na 2 dziewczyny (tak, u nas w klasie są tylko 2 dziewczyny), a reszta + to co zostało to zjedli chłopacy
Odpisz
9 marca 2020, 18:12
Pizzę u nas chłopcy dali i było zajebiście zęby mnie u górze bolały ale było zajebiście polecam
Odpisz
9 marca 2020, 18:05
Ja tam z ziomkiem szowinistom ku*wiłem na to i nazywaliśmy to dniem przedmiotów(seksistą jestem tylko w humorze)
Odpisz
7 marca 2020, 19:00
Dzień kobiet i dzień mężczyzn to dwa najbardziej okropne święta na świecie, ponieważ o dniu kobiet trąbi się już miesiąc przed, a na dzień mężczyzn nic
Odpisz
7 marca 2020, 19:02
Głównie dlatego, że jest dzień chłopaka, który jest obchodzony bardziej od dnia mężczyzn. Istnieje także dzień dziewczyn, który wszyscy mają gdzieś
Odpisz
7 marca 2020, 19:05
@rumcajschr: Dzień chłopaka jest głównie obchodzony w szkołach, nikt tak naprawdę o nim nie pamięta
Odpisz
7 marca 2020, 18:25
od 4 lat nic nie zapłaciłem na dzień kobiet i raz jedna typiara z klasy się na mnie wydarła że mam zapłacić
Odpisz
7 marca 2020, 18:51
KAŻĘ CI ZAPŁACIĆ ZA PREZENT DKA MNIE
Odpisz
7 marca 2020, 18:08
Moja grupa klasowa tak bardzo
Odpisz