Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Aramil1993

19 marca 2020, 09:38

Może dlatego że we Włoszech umiera więcej osób dziennie (ostatnio 475) niż w Polsce jest zarażonych.

Avatar Broski

11 marca 2020, 21:09

Nawet klechy chcą zarobić na panice z koronawirusem, a przynajmniej nie stracić. Więcej mszy, więcej kasy na tacy, ewentualnie tyle samo, jeśli ludzie faktycznie się porozdzielają. Ale stratni nie będą. Pewnie niejeden biskup był blisko zawału i już straty liczył, gdyby musiał kazać pozamykać kościoły.

Avatar siwy3000

12 marca 2020, 15:17

@Broski: co ty myśisz? Że jak będzie więcej mszy w jeden dzień to więcej kasy ksiądz uzbiera? Ci ludzie przecież jak się podzielą na te godziny to wyjdzie na zero, albo i na minus, bo ludzie i tak i tak się będą bali przyjść z powodu wirusa. Według mnie dobrze zrobili.

Avatar Broski

12 marca 2020, 17:22

@siwy3000: Jeśli nie zarobią więcej to przynajmniej albo wyjdą na "swoje", czyli uzbierają tyle ile zazwyczaj, albo stracą niewiele. Nie urodziłem się wczoraj i jasne jest, że tylko o to im chodziło, żeby tylko za dużo hajsu nie stracić. Tak działa ta mafia.

Avatar siwy3000

12 marca 2020, 19:40

@Broski: oprócz tego że jest teraz więcej mszy, to kazali nie używać wody święconej, będzie ona na ten czas zdjęta. Eucharystię dostaje się teraz do rąk, ale nie do ust i w konfesjonały mają mieć jeszcze płytkę z plastiku chyba, żeby trochę ograniczyć kontakt między księdzem a tym co się spowiada. Uważam że mimo wszystko jest to dobre

Avatar Kyoko1278

Edytowano - 12 marca 2020, 15:27

Im więcej mszy tym mniejszy tłok na każdej z nich. Przynajmniej w teorii.
Ale to nie zmienia faktu, że kościoły też powinni zamknąć, bo tam najwięcej jest starszych osób, czyli najbardziej narażonych.

Avatar Hawaiiball

12 marca 2020, 14:04

Czy ten ku*widół nie przyjął przypadkiem chrztu, żeby Niemcy nie zrobili tutaj gospodarczego unga-bunga, a nie czekaj..

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

Edytowano - 11 marca 2020, 14:07

To chodzi o to, że czym więcej mszy tym mniej na jedną msze przypada ludzi np.:
1 msza 500 ludzi
2 msze 250 ludzi
4 msze 125 ludzi itd.
I w taki sposób jest mniejsza szansa na zarażenie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar WampirZZielonki

Edytowano - 12 marca 2020, 07:55

@Wilhelm_II_Hohenzollern: Jest masa normalnych księży, którzy najchętniej by kościoły zamkneli na ten okres.

Avatar haslo123

12 marca 2020, 09:14

@WampirZZielonki: jak zamkną kościoły to niektórzy księża zaczną odwalać takie rzeczy jak np mszę przed kościołem i wtedy zamiast 100 osób które przyjadą na jedną z czterech czy pięciu mszy przyjdzie 500 na jedną na dworze

Avatar Makos305

11 marca 2020, 09:13

Co się dzieje z osobą która tam umrze?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar KKuubbaaa1

11 marca 2020, 17:50

@Nanook: przez chwilę myślałem, że to mem nawiązujący do Dawida Sulickiego

To mógłby być dobry pomysł na mema

Avatar BetonowyMur

11 marca 2020, 20:42

@Nanook: Mam zdj bez zamazania

Avatar BloodyEyes

11 marca 2020, 19:13

Nadrabiamy za Włochy

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2020, 09:58

Ale to jest genialne.

Osoby w wieku emerytalnym chodzą na msze, a to one są najbardziej zarażone

STONKS

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2020, 09:07

U mnie ma nie być rekolekcji i jeśli nie zamkną wcześniej szkoły, to będą normalne lekcje

Avatar ImJarosz

11 marca 2020, 09:00

Trzeba wierzyć w cuda ludziska

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2020, 09:01

@ImJarosz: omenave imperavi

Avatar Kyoko1278

12 marca 2020, 15:29

🙏Dorime🙏

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 marca 2020, 15:32

@Kyoko1278: no i zjeb*łeś

Avatar Kyoko1278

12 marca 2020, 15:36

🙏🏿przepraszam🙏🏿

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Stany w pigułce

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Deal życia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka