Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Czan123

11 marca 2020, 13:21

Raczej nie przedłużą roku przynajmniej nie powinni

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 marca 2020, 18:13

@Czan123: Chyba w sobotę będą lekcje.

Avatar Sarenka270

12 marca 2020, 20:17

ja tam słyszałem że 2tyg wolnego to odpowiedni czas żeby nie nadciągać materiału

Avatar Narakim

11 marca 2020, 18:17

A do roboty i tak trzeba iść.

Avatar Mr_Quicky

11 marca 2020, 20:46

@Narakim: Nie wiem o jaką pracę ci chodzi ale raczej nie musisz przebywać tam w takim tłumie ludzi, w jakim przebywa się w szkole xd

Avatar Narakim

11 marca 2020, 20:52

@Mr_Quicky: nie o to chodzi też bym chciał wolne xD

Avatar Mr_Quicky

11 marca 2020, 20:53

@Narakim: A to jasne, rozumiem ;)

Avatar polski_skoczek

11 marca 2020, 17:22

Ja mam tak zawalony terminarz, że jak nauczyciele chcą mi wpisać sprawdzian, to pierwszy termin jest w maju

Avatar kurczak1122

Edytowano - 11 marca 2020, 12:09

U mnie nie zamykają może to i dobrze bo egzaminy w kwietniu i nie będę musiał w wakacje chodzić Ale mi wymianę z holendrami odwołali i Hetmany (konkurs o czarnieckim) przesunęli

Avatar kurczak1122

11 marca 2020, 12:11

@kurczak1122: poprawka jednak w całej Polsce nie dotarła do mnie wcześniej ta wiadomość

Avatar stalamed

11 marca 2020, 11:37

No i zajebiście 2 tyg nauki mi zostały na poprawienie ocen bo pod koniec kwietnia mam jeszcze praktyki i wracam w czerwcu

Avatar didujakaskemm

Edytowano - 11 marca 2020, 11:35

Mi nie jest wesoło, wolę teraz chodzić, zdobywać i poprawiać oceny, niż nadrabiać to wszystko w lipcu

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2020, 11:37

@didujakaskemm: U nas nie przedłużają roku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A jednak zrobili to w ten sposób

To by wystarczyło

Przyszłość jest piękna

Nie znoszę kleszczy

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka