Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nokia_701

12 marca 2020, 13:24

komentarz obrazkowy

Avatar Xelax

11 marca 2020, 21:45

F

Avatar JustinekFilmsYT

11 marca 2020, 16:06

Powiedz mi ktoś że tytułu nie zmienił bożydar

Avatar
Geralt__z_Rivii

11 marca 2020, 16:36

@JustinekFilmsYT: Nie zmienił wcale xD

Avatar Nikodem8378

Edytowano - 11 marca 2020, 20:40

hm na twoim profilu jest zwierzątko a nie geralt thats weird

Avatar
Geralt__z_Rivii

11 marca 2020, 20:41

@Nikodem8378: Geralt był miesiąc temu

Avatar DHF1232

11 marca 2020, 19:45

F

Avatar Figarus

11 marca 2020, 17:17

Aż Zielona mila mi się przypomniała.

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2020, 16:56

Przypomniało mi się jak babka raz mi opowiadała jak nasrała Niemcom do butów

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2020, 16:57

opowiedz tą historię

Avatar Drag_on

3 marca 2020, 16:59

.

Avatar
Geralt__z_Rivii

3 marca 2020, 17:02

Avatar Denom

3 marca 2020, 17:03

no nie wsydź się

Avatar CupOfWater

3 marca 2020, 17:03

Nie daj się prosić

Avatar Drag_on

3 marca 2020, 17:04

@Denom: cśśś, on chyba pisze

Avatar tomek123321

3 marca 2020, 17:05

. kolejna kropa zamiast odpowiedzi

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 marca 2020, 17:08

Nie mam za bardzo co opowiadać, bo dożyła jakoś do dziewięćdziesiątki i sama niewiele pamiętała. Ale tak w skrócie to chyba dwaj czy trzej Niemcy mieli jakąś sprawę do załatwienia, buty zostawili, a babka z koleżaneczkami buty zabiera, łajna upycha, same dodają coś od siebie, a potem z ukrycia podglądały agresywnie gestykulujących Niemców. No ogólnie dużo odpałów w młodości wyprawiała

PS sry że trochę mnie z odpowiedzią nie było

Avatar BetonowyMur

11 marca 2020, 16:34

Chcemy więcej

Avatar krzysztofina_z_sosnowca

11 marca 2020, 16:05

To zabawne i jednocześnie trochę smutne, że często ci którzy nie mają chęci do życia, żyją najdłużej

Avatar
Geralt__z_Rivii

3 marca 2020, 16:56

F

Avatar AxonDeHudin

3 marca 2020, 16:55

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka