Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TenCoRozjbalCncordie2012

25 czerwca 2021, 16:04

Avatar SleppyGulr

Edytowano - 13 maja 2021, 14:32

po mnie rodzice nigdy nie przyjeżdzali XD nawet jak wycieczka była na cztery dni. Po prostu mówiłam nauczycielce że idę i szłam na autobus

Avatar Vivimorte1

16 marca 2020, 10:20

Całe życie tak miałam...

Avatar tata113m

Edytowano - 15 marca 2020, 12:45

Nie moja historia ale w 3 klasie mojemu koledze dziewczyna zdjęła spodnie i nie tylko 😏

Avatar DHF1232

15 marca 2020, 09:06

Mnie nauczycielka podwiozła

Avatar To_m_cio

15 marca 2020, 08:43

Ja tylko pamiętam jak mama nie przyszła na przedstawienie w przedszkolu albo nie przyszła na czas.

Avatar Big_Chungus

15 marca 2020, 07:41

Moze to nie jest super historia ale kazdy cos napisal a ja o tym zapomne wiec napisze ze kiedys (gdzies w grudniu vzy styczniu) musialem zaniesc orace do szkoly i mialem tak poupychane do plecaka ze czulem sie jak w Death Stranding (efekt akcentowala wystajaca tekturowa tuba w bocznej kieszeni ktora wygladala jak jakas antena)

No i w polowie drogi sie przechylila do tylu i byla poziomo a ja tego nie czulem i wygladalem jak kompletny debil, zauwazylem to dopiero gdy bylem w szkole

Avatar Modernm

15 marca 2020, 00:15

Podobna sytuacja, ale z odebraniem świadectw ukończenia szkoły, lat 18 także nie taki mały ja, oglądający jak rodziny rówieśników cieszą się razem z nimi, robią sobie zdjęcia. Wszyscy uśmiechnięci i radośni, i w tle ja wracający do domu sam.

Avatar Wojtaseq63

14 marca 2020, 23:16

Ja w przedszkolu nie dostałem prezentu bo mama się nie dowiedziała od przedszkolanki chociaż nauczały w tym samym budynku i spotykały się w pokoju nauczycielkim to ta przedszkolanka nawet o tym nie wspomniała i mikołaj wszystkim coś dał a mi nawet nie dał cukierka tylko sobie wyszedł

Avatar arceus1

14 marca 2020, 23:57

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 marca 2020, 16:42

he j widzailem tego komentarza😎

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2020, 23:00

emotki ?

Avatar
JejakZeWsi2

14 marca 2020, 21:50

Mój syn w memie
jestem dumny młody

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2020, 21:21

Pod którym Smutne to pisałeś?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 marca 2020, 21:33

Avatar BetonowyMur

14 marca 2020, 20:34

Nie ufa się nikomu w kraju, gdzie dwóch klonów doje**lo się do tronu :)

Avatar Andrew9891

14 marca 2020, 20:13

Tak mnie to ruszyło, że dałem strzałkę w górę.

Avatar Damian120899

14 marca 2020, 20:05

Też jak w podstawówce wróciłem z jakiejś wycieczki, to wychodząc z autobusu rozejrzałem się na boki i spytałem się sam siebie na głos "Gdzie ta matka?". Stała tuż przede mną. I obraziła się, że nazwałem ją "matką". Dablju-ti-ef.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

To bilet w jedną stronę skarbie

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka