Bardzo rzadko spotykany na półkach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa oblicza
To by wystarczyło
Niezniszczalne
Dwa różne spojrzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2020, 19:38
jestem opem i ten mem był kiszony w poczekalni niczym mój stary w beczce więc jak to przeszło na główną?
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2020, 14:33
@xzq_szymon_2115: kiszony lepszy np. Ogórki
Odpisz
25 marca 2020, 22:36
@Emson07: no ale mogą też się zbyt długo kisić i nie być dobre
Odpisz
25 marca 2020, 22:38
@xzq_szymon_2115: no tak
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2020, 23:57
Był ostatnio zaobserwowany w biedronce
choć klienci myśleli że już dawno został wykupiony
znany również jako
żel antyseptyczny
Hipo alergiczny
brakuje go w magazynie
Hipo alergiczny
przeciw koronawirusowi
Hipo alergiczny
Ma ma ma mały dozownik
a do tego duży zbiornik
500 mili litrów pojemności
i jest bez alergenów
Hipo alergiczny
brakuje go w magazynie
Hipo alergiczny
przeciw koronawirusowi
Hipo alergiczny
Nie pomyl go przypadkiem z szamponem
Hipo alergiczny.
Odpisz
24 marca 2020, 09:59
@kuba1996: F czemu masz tak mało zielonych
Odpisz
23 marca 2020, 19:01
Zagrożony wycofaniem
Odpisz
23 marca 2020, 16:42
Odpisz
23 marca 2020, 16:38
Za-gro-żo-ny wy-ku-pie-niem
Odpisz
23 marca 2020, 15:51
normie
Odpisz
23 marca 2020, 15:03
"Niestety w 2020 ostatni z gatunku myszojeleni został przerobiony na mydło w płynie"
Odpisz
11 marca 2020, 17:39
MYSZO JELEŃ!!
HYPOALERGICZNE PREMIUM
Odpisz
11 marca 2020, 17:02
Szkoda, że Tesco juz nie ma
Odpisz
11 marca 2020, 17:17
@BardzoOryginalnaNazwa: jest
Odpisz
11 marca 2020, 17:28
U mnie zamknęli i mają zamiast tego otworzyć Carrefour
Odpisz
11 marca 2020, 17:28
@BardzoOryginalnaNazwa: szkoda
Odpisz
11 marca 2020, 17:28
@xzq_szymon_2115: Wiem
Odpisz
11 marca 2020, 22:54
@BardzoOryginalnaNazwa: ja miałem kiedyś Tesco dosłownie obok mnie i fajne ceny były ale zamknęli i otworzyli jakąś Strokrotke i brak karty stałego a na dodatek drogo tam jakoś.
Odpisz