Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xzq_szymon_2115

23 marca 2020, 19:38

jestem opem i ten mem był kiszony w poczekalni niczym mój stary w beczce więc jak to przeszło na główną?

Avatar Emson07

Edytowano - 24 marca 2020, 14:33

@xzq_szymon_2115: kiszony lepszy np. Ogórki

Avatar xzq_szymon_2115

25 marca 2020, 22:36

@Emson07: no ale mogą też się zbyt długo kisić i nie być dobre

Avatar Emson07

25 marca 2020, 22:38

Avatar kuba1996

Edytowano - 23 marca 2020, 23:57

Był ostatnio zaobserwowany w biedronce
choć klienci myśleli że już dawno został wykupiony
znany również jako
żel antyseptyczny

Hipo alergiczny
brakuje go w magazynie
Hipo alergiczny
przeciw koronawirusowi
Hipo alergiczny

Ma ma ma mały dozownik
a do tego duży zbiornik
500 mili litrów pojemności
i jest bez alergenów

Hipo alergiczny
brakuje go w magazynie
Hipo alergiczny
przeciw koronawirusowi
Hipo alergiczny

Nie pomyl go przypadkiem z szamponem
Hipo alergiczny.

Avatar G_gaster

24 marca 2020, 09:59

@kuba1996: F czemu masz tak mało zielonych

Avatar Stormy

23 marca 2020, 19:01

Zagrożony wycofaniem

Avatar Wojtaseq63

23 marca 2020, 16:42

Avatar niggiddu

23 marca 2020, 16:38

Za-gro-żo-ny wy-ku-pie-niem

Avatar BOSS111

23 marca 2020, 15:51

normie

Avatar Dexterek

23 marca 2020, 15:03

"Niestety w 2020 ostatni z gatunku myszojeleni został przerobiony na mydło w płynie"

Avatar Nadzwyczajny_Czajnik

11 marca 2020, 17:39

MYSZO JELEŃ!!
HYPOALERGICZNE PREMIUM

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

11 marca 2020, 17:02

Szkoda, że Tesco juz nie ma

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2020, 17:17

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

11 marca 2020, 17:28

U mnie zamknęli i mają zamiast tego otworzyć Carrefour

Avatar xzq_szymon_2115

11 marca 2020, 17:28

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

11 marca 2020, 17:28

Avatar Pawik132

11 marca 2020, 22:54

@BardzoOryginalnaNazwa: ja miałem kiedyś Tesco dosłownie obok mnie i fajne ceny były ale zamknęli i otworzyli jakąś Strokrotke i brak karty stałego a na dodatek drogo tam jakoś.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dwa oblicza

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Dwa różne spojrzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka