Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Desuv

15 lutego 2020, 13:43

Avatar maciek102002

21 marca 2015, 11:32

1 i 2 zdjecie to prawie ze to samo chyba sie tylko grafika rozni i niektorymi atakami i to co na 1 zdjeciu to w tym miejscu jest tez na 2 zdjeciu bo na 2 zdjeciu jak sie w lewo pojdzie to 2 snorlax jest.

Avatar Exguttor3

19 lutego 2015, 18:55

Hi I'm Snorlax, I'm Blocking The Path

Avatar TikoPL

8 lutego 2014, 18:50

Ale można go obudzić (chyba) takim fletem.

Avatar PLRafaelPL

7 października 2013, 17:36

zdj. 1 - ciarki mam - lavender town

Avatar
Konto usunięte

7 października 2013, 18:59

@PLRafaelPL: Ja tak samo.

Avatar
Konto usunięte

10 października 2013, 19:13

@PLRafaelPL: Czemu ?

Avatar Axl_MMX

22 października 2013, 22:35

Creepypasta i fakt, że w grze dla dzieci pojawia się miasto poświęcone tylko śmierci.

Avatar
Konto usunięte

23 października 2013, 10:58

@Axl_MMX: Jaka creepypasta? ta, że przez muzyke z tego dzieci popełniały samobojstwo ?

Avatar Axl_MMX

23 października 2013, 13:00

To właśnie jest creepypasta, gdyby dzieci naprawdę popełniały samobójstwo po tzw. nucie samobójców, to zakazano by tego w 3 sekundy. W Japonii przecież na 3 miesiące zawieszono anime po emisji odcinka z Porygonem po tym, jak ponad 100 dzieci dostało padaczki, a gdyby istniała ta nuta samobójców, to nigdy nawet byś o tej grze nie usłyszał, takie środki zostałyby zastosowane przez rząd i cesarza Japonii.

Avatar
Konto usunięte

23 października 2013, 17:42

@Axl_MMX: Wiem , że to creepypasta

Avatar sectus

2 stycznia 2014, 22:24

posluchaj sobie na youtubie lavender town music z pokemon red...

Avatar sectus

4 stycznia 2014, 14:30

@PLRafaelPL: sluchales muzyki z wersji beta?

Avatar aleks1901

24 października 2013, 14:05

czy tylko mi się wydaje czy snorlax nie tyje z każdą wersją?

Avatar Milios

7 października 2013, 21:46

Najlepsze było jak się grało jakimś psychicznym pokiem. Tuż po obudzeniu usypiasz go, żeby użyć powiedzmy dream eatera.

Avatar Baca_online

7 października 2013, 20:32

pierwsze to na południe od Lavender, drugie to dojście do mostu rowerowego (nawet poświęcono mu odcinek w anime!), obydwa blokują przejście do tej samej lokacji w rezultacie

Avatar Szczurekk

7 października 2013, 17:23

Zastanawiałem się kiedyś, jakim cudem nie zarwie on mostu jak na nim leży.

Avatar
Konto usunięte

7 października 2013, 17:00

Czasami mile pograć w tę stare wersje RPG.Najbardziej podniecało,kiedy działo się coś nowego na mapce z jednostajnym tłem :)

Avatar Slavvek

7 października 2013, 16:22

Im dalej w generację, tym gorsze Pokemony, a lepsza grafa.

Avatar PrzemkoPLxD

7 października 2013, 15:44

jak się nazywa ta najnowsza wersja?
pytam bo w tą jeszcze nie grałem :D

Avatar
Konto usunięte

7 października 2013, 16:16

@PrzemkoPLxD: Pokemon X i Y,ale one jeszcze nie wyszły. Dopiero 12 października nadejdą.

Avatar Mermeros

7 października 2013, 15:43

Fire red & Leaf green <3

Avatar Bjornie

7 października 2013, 15:24

I zawsze trzeba ten ***ny Pokeflut.

Avatar
Konto usunięte

7 października 2013, 15:06

Co tam snorlax... To irytujące drzewko potrafi zrobić z człowieka choleryka.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Angielskie śmieszki

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Cel namierzony

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka