Snorlax - Zawsze blokuje drogę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Angielskie śmieszki
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Cel namierzony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2020, 13:43
Odpisz
21 marca 2015, 11:32
1 i 2 zdjecie to prawie ze to samo chyba sie tylko grafika rozni i niektorymi atakami i to co na 1 zdjeciu to w tym miejscu jest tez na 2 zdjeciu bo na 2 zdjeciu jak sie w lewo pojdzie to 2 snorlax jest.
Odpisz
19 lutego 2015, 18:55
Hi I'm Snorlax, I'm Blocking The Path
Odpisz
8 lutego 2014, 18:50
Ale można go obudzić (chyba) takim fletem.
Odpisz
7 października 2013, 17:36
zdj. 1 - ciarki mam - lavender town
Odpisz
7 października 2013, 18:59
@PLRafaelPL: Ja tak samo.
Odpisz
10 października 2013, 19:13
@PLRafaelPL: Czemu ?
Odpisz
22 października 2013, 22:35
Creepypasta i fakt, że w grze dla dzieci pojawia się miasto poświęcone tylko śmierci.
Odpisz
23 października 2013, 10:58
@Axl_MMX: Jaka creepypasta? ta, że przez muzyke z tego dzieci popełniały samobojstwo ?
Odpisz
23 października 2013, 13:00
To właśnie jest creepypasta, gdyby dzieci naprawdę popełniały samobójstwo po tzw. nucie samobójców, to zakazano by tego w 3 sekundy. W Japonii przecież na 3 miesiące zawieszono anime po emisji odcinka z Porygonem po tym, jak ponad 100 dzieci dostało padaczki, a gdyby istniała ta nuta samobójców, to nigdy nawet byś o tej grze nie usłyszał, takie środki zostałyby zastosowane przez rząd i cesarza Japonii.
Odpisz
23 października 2013, 17:42
@Axl_MMX: Wiem , że to creepypasta
Odpisz
2 stycznia 2014, 22:24
posluchaj sobie na youtubie lavender town music z pokemon red...
Odpisz
4 stycznia 2014, 14:30
@PLRafaelPL: sluchales muzyki z wersji beta?
Odpisz
24 października 2013, 14:05
czy tylko mi się wydaje czy snorlax nie tyje z każdą wersją?
Odpisz
7 października 2013, 21:46
Najlepsze było jak się grało jakimś psychicznym pokiem. Tuż po obudzeniu usypiasz go, żeby użyć powiedzmy dream eatera.
Odpisz
7 października 2013, 20:32
pierwsze to na południe od Lavender, drugie to dojście do mostu rowerowego (nawet poświęcono mu odcinek w anime!), obydwa blokują przejście do tej samej lokacji w rezultacie
Odpisz
7 października 2013, 17:23
Zastanawiałem się kiedyś, jakim cudem nie zarwie on mostu jak na nim leży.
Odpisz
7 października 2013, 17:00
Czasami mile pograć w tę stare wersje RPG.Najbardziej podniecało,kiedy działo się coś nowego na mapce z jednostajnym tłem :)
Odpisz
7 października 2013, 16:22
Im dalej w generację, tym gorsze Pokemony, a lepsza grafa.
Odpisz
7 października 2013, 15:44
jak się nazywa ta najnowsza wersja?
pytam bo w tą jeszcze nie grałem :D
Odpisz
7 października 2013, 16:16
@PrzemkoPLxD: Pokemon X i Y,ale one jeszcze nie wyszły. Dopiero 12 października nadejdą.
Odpisz
7 października 2013, 15:43
Fire red & Leaf green <3
Odpisz
7 października 2013, 15:24
I zawsze trzeba ten ***ny Pokeflut.
Odpisz
7 października 2013, 15:06
Co tam snorlax... To irytujące drzewko potrafi zrobić z człowieka choleryka.
Odpisz