@Bananowski: moja szkoła dopiero dziś postanowiła zrobić koronoferie. Wolne od przyszłego wtorku (a w poniedziałek klasówka z matmy plus wykład na fizyce ku*waa) do końca ferii wielkanocnych, czyli prawie miesiąc
Niemiecki system szkolny taki inteligentny
@Maly_modelarz15: ale premier zarządził że od poniedziałku wszystkie szkoły w całej Polsce zamknięte, więc jakim cudem twoja szkoła dopiero we wtorek się zamyka? xD
@Bananowski: No u mnie ludzie debile jeżdżą do Wrocławia bo sklepy nie wyrabiają z tymi masowymi napadami i ch*j wie czy ktoś już tego nie roznosi. A tak to ok, dostałam anginy bo przez ostatnie dni jadłam cały czas lody i lekarz prawie na zawał zszedł jak przyszłam. Jedyne, co nie jest zbyt fajne to fakt, że nauczyciele wysyłają nam tematy i od razu sprawdziany z nich mamy.
@sliwak2001: A ja napisałem, że nie była na nic chora? Napisałem, że zmarła osoba wcale nie stara, jak się ma choroby to i w wieku 25 lat można umrzeć, ale znaczna część ofiar była po 60/70, wtedy często ma się schorowane ciało tak czy siak
@sliwak2001: Spokojnie, jak bym to złapał to bym odchorował i miał co wnukom opowiadać xD Dla osób w moim otoczeniu nie jest to groźne, tylko dziadkowie z domu nie wychodzą
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2022, 13:57
heh
Odpisz
14 marca 2020, 08:08
Mam przerąbane bo szpital w moim mieście przekształcili na całkowicie zakaźny
Odpisz
14 marca 2020, 21:13
@gitarzec: jakie miasto?
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2020, 21:24
@PAtrycjaX: Grudziądz niestety
Odpisz
15 marca 2020, 11:48
@gitarzec: Puławy i tak samo
Odpisz
15 marca 2020, 11:07
Teraz już 3
Odpisz
13 marca 2020, 21:14
Sieam
Jak się trzymacie?
Odpisz
13 marca 2020, 22:47
@Bananowski: moja szkoła dopiero dziś postanowiła zrobić koronoferie. Wolne od przyszłego wtorku (a w poniedziałek klasówka z matmy plus wykład na fizyce ku*waa) do końca ferii wielkanocnych, czyli prawie miesiąc
Niemiecki system szkolny taki inteligentny
Odpisz
14 marca 2020, 01:50
@Maly_modelarz15: ale premier zarządził że od poniedziałku wszystkie szkoły w całej Polsce zamknięte, więc jakim cudem twoja szkoła dopiero we wtorek się zamyka? xD
Odpisz
14 marca 2020, 06:41
@M_ateo_1: Przeczytaj ostatnie zdanie
Odpisz
14 marca 2020, 07:30
@M_ateo_1: od poniedziałku? Jak mi się w środę zamknęła
Odpisz
14 marca 2020, 08:27
@Bananowski: No u mnie ludzie debile jeżdżą do Wrocławia bo sklepy nie wyrabiają z tymi masowymi napadami i ch*j wie czy ktoś już tego nie roznosi. A tak to ok, dostałam anginy bo przez ostatnie dni jadłam cały czas lody i lekarz prawie na zawał zszedł jak przyszłam. Jedyne, co nie jest zbyt fajne to fakt, że nauczyciele wysyłają nam tematy i od razu sprawdziany z nich mamy.
Odpisz
14 marca 2020, 10:52
@Uruchamiacz: ah
Odpisz
13 marca 2020, 22:37
Mogę dostać osobno szablon panik i kalm?
Odpisz
14 marca 2020, 00:09
Odpisz
14 marca 2020, 00:10
Odpisz
14 marca 2020, 00:11
Tu jest jeszcze jeden panik tylko że bardziej paniczny
Odpisz
14 marca 2020, 09:30
@MarekCD: dziękuję
Odpisz
14 marca 2020, 10:18
nmzc
Odpisz
14 marca 2020, 07:00
Trzymajcie się tam w tej Polsce
Odpisz
13 marca 2020, 23:30
2*
Odpisz
13 marca 2020, 21:43
Kolejny zgon 73 lata, mężczyzna. Pewnie wszyscy już wiedzą
Odpisz
13 marca 2020, 21:55
@Archer9128: Trudno się dziwić
73 lata miał
Odpisz
13 marca 2020, 21:56
@KermitFilozof: i jeszcze był schorowany
Odpisz
13 marca 2020, 22:58
@Archer9128: Nom
Odpisz
13 marca 2020, 22:17
Nikt nie słucha, że był stary. Nikt nie słucha, że byl schorowany. Za chwilę zaczną składać barany w ofierze ze strachu
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2020, 21:22
A później okazuje się, że ta ofiarą była obciążona innymi chorobami
*Kalm*
Odpisz
13 marca 2020, 21:14
chciałem kupić coś na obiad..... zawiodłem się
Odpisz
13 marca 2020, 21:10
Już jest 69
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2020, 23:04
I to wcale nie tak stara osoba, nie jakaś babcia 70-80 lat tylko 57, wiele kobiet w tym wieku jeszcze dzieci wychowuje a tu taka sytuacja
Odpisz
13 marca 2020, 08:00
@Towarzysz777: Stara
Odpisz
13 marca 2020, 09:09
@Towarzysz777: ktoś tu jest niedoinformowany
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2020, 09:12
@sliwak2001: A ja napisałem, że nie była na nic chora? Napisałem, że zmarła osoba wcale nie stara, jak się ma choroby to i w wieku 25 lat można umrzeć, ale znaczna część ofiar była po 60/70, wtedy często ma się schorowane ciało tak czy siak
Odpisz
13 marca 2020, 09:14
@Towarzysz777: w sensie wydawało mi się, że trochę nad wyraz spanikowałeś w tamtym komentarzu
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2020, 11:31
@sliwak2001: Spokojnie, jak bym to złapał to bym odchorował i miał co wnukom opowiadać xD Dla osób w moim otoczeniu nie jest to groźne, tylko dziadkowie z domu nie wychodzą
Odpisz
13 marca 2020, 08:39
Pierwsza ofiara
To babka z respiratorem
Odpisz
12 marca 2020, 23:38
Pierwsze 2 osoby z podejrzeniem w moim mieście to wypie**olili na zadupie i zorbili tam strefę kwarantanny
Odpisz