Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2019, 15:20
Niezłe
Odpisz
12 października 2013, 15:25
osobiście uważam że pierwsza generacja była najlepsza... reszta to takie gówno...
Odpisz
12 października 2013, 19:34
@mmatik: Mi później tylko mystic force się podobało.
Odpisz
12 października 2013, 20:04
A mnie operacja overdrive. Dla mnie najlepsza jest overdrive.
Odpisz
13 października 2013, 12:50
ewentualnie druga... ale później to tak jakby już pomysłów nie mieli i robili na odpieprz :P
Odpisz
13 października 2013, 17:06
@autsajder12: Mi Dino Storm czy jakos tak.Pooglądałem troche,ale wolałem polskie bajki
Odpisz
30 grudnia 2013, 14:06
@autsajder12: mi też
Odpisz
30 grudnia 2013, 15:08
To już nie aktualne ;D wolę S.P.D
Odpisz
17 sierpnia 2015, 18:45
@mmatik: Mi się wszystkie serie podobały. |_____||_____||_____|, bądź eko i segreguj hejty.
Odpisz
30 grudnia 2013, 14:07
shut up and take my money
Odpisz
13 października 2013, 15:36
dziwne...
Odpisz
12 października 2013, 22:15
Fajne było dino storm
Odpisz
Edytowano - 12 października 2013, 18:14
*o*
Odpisz
12 października 2013, 16:45
Ja bym jeszcze kolorami poukładał...
Odpisz
12 października 2013, 16:21
mom please
Odpisz