Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DerpF1

9 lipca 2022, 13:35

A rodzice się potem dra że ich dzieci tak gadają...

Avatar AxonDeHudin

15 marca 2020, 12:38

*Blazkowicz przez Z, nie S

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2020, 15:36

@AxonDeHudin: Admin nie poprawił

Avatar Artcie

22 marca 2020, 23:42

Ja niestety nie grałem w Wolfensteina , ake kojarze BJ Blaskowicza z Quake Champions

Avatar Blaylock1

22 marca 2020, 02:20

Dzięki że mi powiedziałeś jak się nazywa ten typ.

Avatar cupcup123

22 marca 2020, 02:15

RTCW najlepsza część pełna dzieciństwa i nostalgii

Avatar Peter_DeStRoYeR

21 marca 2020, 18:23

Ktoś pamięta Return to Castle Wolfenstein ? To była gra ogolnie wszystkie wolfy są dobre oprócz young blood ale Return dla mnie jest najlepszy

Avatar gerwazysramdowazy

21 marca 2020, 19:01

@Peter_DeStRoYeR: Tak, przeszedłem grę z /me zaczyna liczyć na palcach.
3 razy, teraz przechodę po raz czwarty.

Avatar BetonowyMur

21 marca 2020, 20:12

@Peter_DeStRoYeR: Ja grałem, tragedia co się tam działo xd

Avatar Peter_DeStRoYeR

21 marca 2020, 21:29

@BetonowyMur: szczegolnie w katakumbach i wuja musiał przechodzic to za mnie bo sie bałem

Avatar BetonowyMur

21 marca 2020, 23:00

@Peter_DeStRoYeR: Mnie denerwowaly potwory, do tego jak np w tym laboratorium miałeś 2 hp, to po przejściu do następnego poziomu miałeś wrogów, których nie byłeś w stanie zabić

Avatar bananmlgdoge

21 marca 2020, 23:13

@Peter_DeStRoYeR: ja pamiętam jak grałem za dzieciaka to przechodziłem do tego momentu gdzie pojawiały się potwory i dalej nie grałem bo się bałem

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 marca 2020, 00:08

@Peter_DeStRoYeR: ooo najlepszy wolfenstein, tylko te zasrane katakumby lub kościół (i jeszcze misja 4 była do dupy)

Avatar cupcup123

22 marca 2020, 02:13

@Peter_DeStRoYeR: Taaak jeju to było moje dzieciństwo, kochałam tą grę, gdzieś ma gimpwr jeszcze nagrane

Avatar cupcup123

22 marca 2020, 02:14

@bananmlgdoge: mi tam tata wpisywal kody do RTCW, mimo iż byłam niesmiertelna to i tak był ten strach

Avatar Aleksy04

21 marca 2020, 23:22

A kto przyszedł pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

Avatar Fenekin582

21 marca 2020, 22:32

Ja bym nazwał go Meserschmit tylko nwm czy starczyło by mu czasu wypowiedzenie tego gdyby spadał z 3 piętra

Avatar Royoo

21 marca 2020, 21:01

tak to jest mieć matkę gamerkę

Avatar kubX1

21 marca 2020, 20:33

Teraz czekać na wersję z Zeldą

Avatar koszmarka213

21 marca 2020, 20:45

@kubX1: była już

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 marca 2020, 16:05

Tak w ogóle to nie Blaskowicz tylko Blazkowicz

Avatar Szkielzu

15 marca 2020, 12:43

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Powodzenia

Trzeba brać osobną torbę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka