Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Szybki jak błyskawica
To się nie może nie udać
Ikony
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2013, 21:08
można być i lewo leworęcznym :)
Odpisz
9 października 2013, 21:57
@DArsTon: Jestem leworęczny, ale myszkę mam po prawej stronie. Tak ma chyba każdy.
Odpisz
9 października 2013, 22:15
@rakso132: Można przestawić
Odpisz
10 października 2013, 16:24
@kamdab: Ale większość myszek jest ergonomicznie przystosowana dla osób praworęcznych tj. np. wgłębienie na kciuk.
Odpisz
21 listopada 2024, 21:39
@deltes: rasizmują leworęcznych
Odpisz
10 października 2013, 21:21
A gdzie chusteczki?
Odpisz
28 maja 2017, 19:17
@benman: Poszukiwanie starych komentarzy dzien 5 dotarlem do 2013
Odpisz
19 czerwca 2017, 22:47
@Brazilball_: Ja dotarłem do 2011!
Odpisz
19 czerwca 2017, 22:58
Mój cel określiłem niejasno szukam ludzi którzy na jeja są od dawna i dalej umieszczają komentarze 2013 wydaje mi się ,że z tego rokuvkogoś znajde.
Odpisz
3 marca 2019, 00:23
@Brazilball_: Wątpię ale tak trzymaj
Odpisz
17 maja 2024, 17:20
@Brazilball_: .
Odpisz
30 stycznia 2024, 10:04
@Konto usunięte: halo, udało się?
Odpisz
11 października 2013, 16:46
Jestem leworęczny.
Odpisz
9 października 2013, 20:15
ja szukałem wszędzie chusteczki a potem zobaczyłem komentarze
Odpisz
9 października 2013, 21:08
@bylejakbylegdzie: miałem tak samo, szukam szukam i nic :D
Odpisz
9 października 2013, 21:01
O lol niezłe ;_;
Odpisz
9 października 2013, 20:26
Cóż, niektórzy wolą prawą ręką trzymać myszkę na przycisku zamknięcia przeglądarki lub strony, ewentualnie minimalizuj.
Odpisz
8 października 2013, 17:59
Gdy to zobaczysz... ( nie chodzi o murzyna)
Odpisz
9 października 2013, 20:18
@deltes: Ja tak wpatrywałem się a tu nie ma murzyna ;_; Myślałem ,że w ekranie czy coś taki ***iście przezroczysty :P
Odpisz
9 października 2013, 20:07
ja wiedziałem o co chodziło od razu
^^
Odpisz
9 października 2013, 20:03
3 godz. nie wiedziałem o co chodzi z tym obrazkiem
Odpisz
9 października 2013, 15:28
10sek. ale o co chodzi z tą mysz... już wiem....
Odpisz
8 października 2013, 18:08
Szukałem z 2 min. ale zrozumiałem o co chodzi :P Patrzcie na myszkę od komputera :D
Odpisz