Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DArsTon

9 października 2013, 21:08

można być i lewo leworęcznym :)

Avatar rakso132

9 października 2013, 21:57

@DArsTon: Jestem leworęczny, ale myszkę mam po prawej stronie. Tak ma chyba każdy.

Avatar kamdab

9 października 2013, 22:15

@rakso132: Można przestawić

Avatar deltes

10 października 2013, 16:24

@kamdab: Ale większość myszek jest ergonomicznie przystosowana dla osób praworęcznych tj. np. wgłębienie na kciuk.

Avatar sssstttt

21 listopada 2024, 21:39

@deltes: rasizmują leworęcznych

Avatar benman

10 października 2013, 21:21

A gdzie chusteczki?

Avatar Brazilball_

28 maja 2017, 19:17

@benman: Poszukiwanie starych komentarzy dzien 5 dotarlem do 2013

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2017, 22:47

@Brazilball_: Ja dotarłem do 2011!

Avatar Brazilball_

19 czerwca 2017, 22:58

Mój cel określiłem niejasno szukam ludzi którzy na jeja są od dawna i dalej umieszczają komentarze 2013 wydaje mi się ,że z tego rokuvkogoś znajde.

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2019, 00:23

@Brazilball_: Wątpię ale tak trzymaj

Avatar Asasyn_Z_Rivii

17 maja 2024, 17:20

Avatar DragonEU2

30 stycznia 2024, 10:04

@Konto usunięte: halo, udało się?

Avatar pjkpredator6

11 października 2013, 16:46

Jestem leworęczny.

Avatar bylejakbylegdzie

9 października 2013, 20:15

ja szukałem wszędzie chusteczki a potem zobaczyłem komentarze

Avatar jezuz13

9 października 2013, 21:08

@bylejakbylegdzie: miałem tak samo, szukam szukam i nic :D

Avatar
Konto usunięte

9 października 2013, 21:01

O lol niezłe ;_;

Avatar
lee32147

9 października 2013, 20:26

Cóż, niektórzy wolą prawą ręką trzymać myszkę na przycisku zamknięcia przeglądarki lub strony, ewentualnie minimalizuj.

Avatar deltes

8 października 2013, 17:59

Gdy to zobaczysz... ( nie chodzi o murzyna)

Avatar przemson2000

9 października 2013, 20:18

@deltes: Ja tak wpatrywałem się a tu nie ma murzyna ;_; Myślałem ,że w ekranie czy coś taki ***iście przezroczysty :P

Avatar popek9001

9 października 2013, 20:07

ja wiedziałem o co chodziło od razu
^^

Avatar WojachPL

9 października 2013, 20:03

3 godz. nie wiedziałem o co chodzi z tym obrazkiem

Avatar as13zx

9 października 2013, 15:28

10sek. ale o co chodzi z tą mysz... już wiem....

Avatar
Konto usunięte

8 października 2013, 18:08

Szukałem z 2 min. ale zrozumiałem o co chodzi :P Patrzcie na myszkę od komputera :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar husky14
Dodane przez: husky14

Z klasą się trzeba urodzić

Szybki jak błyskawica

To się nie może nie udać

Ikony

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka