Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2020, 05:35
k*bieta
Odpisz
21 marca 2020, 11:59
To kim ja jestem? Teraz znowu mam wątpliwości co do własnej płci.
Odpisz
28 marca 2020, 14:02
Dziewczyny nie mają tego problemu co my, bo jednak wam wolno nosić spodnie i nie jest to dziwne, a nam sukienek i spódnic nie ;c
Odpisz
28 marca 2020, 14:13
@arenak1111: Każdy może nosić co chce. Jestem chłopakiem i regularnie noszę damskie ciuchy, bo wyglądam w nich zajebiście.
Odpisz
28 marca 2020, 14:15
@XDemon666: Ja też ale ciii xD
Odpisz
28 marca 2020, 14:43
@arenak1111: czy ktoś tu wspomniał właśnie o FACETACH W SUKIENKACH?
Odpisz
28 marca 2020, 14:45
Ty jesteś k*bietą
Odpisz
28 marca 2020, 14:46
@BDMVIP: ale lubię facetów w sukienkach
Odpisz
28 marca 2020, 14:52
@arenak1111: Wyjedź do Szkocji, zbuduj zamek i stwórz nowy klan. Będziesz mógł wtedy nosić kilt z własnym wzorem.
Odpisz
28 marca 2020, 14:57
To się nazywa sutanna.
Odpisz
28 marca 2020, 15:21
@Archeologwinternetach: O właśnie. Księża też mogą legitnie nosić.
Odpisz
28 marca 2020, 15:28
@XDemon666:
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2020, 15:32
@Majnix: To są wtedy szaty/płaszcze itp. a nie sukienki 21 w. xd
Według mnie facet w damskich ciuchach wygląda żałośnie i aż się żal go robi. Chociaż to jeszcze pół biedy, gorzej jak zaciągnie pomysł z jakiegoś stroju z marszu pseudo równości. Wtedy się taki dziwi, że ludzie się z niego śmieją mimo, że jest "taki jak inni" albo "nie wyróżnia się z tłumu"
Odpisz
28 marca 2020, 15:54
@Mr_Quicky: Dokładnie tak. Kwintesencja tego całego cyrku to robienie z siebie błazna, paradowanie po ulicy i dziwienie się, że nikt ich nie lubi.
Odpisz
28 marca 2020, 16:53
Kiedy ja tylko lubię sobie popatrzeć na facetów w kieckach, bo moim zdaniem fajnie wyglądają, a tu już jakaś rozmowa o LGBT i w ogóle.
Odpisz
28 marca 2020, 16:55
To wygląda fatalnie
Odpisz
28 marca 2020, 17:04
Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje.
Odpisz
28 marca 2020, 20:19
@Majnix: *Iron Maiden Clansman flashbacks*
Odpisz
28 marca 2020, 22:38
@Mr_Quicky: A to nie tak, że każdy nosi to, w czym czuje się dobrze?
Odpisz
28 marca 2020, 22:42
@XDemon666: Tak, chyba, że jakiś ubiór jest zbyt "wybrakowany" a to nic innego jak publiczne obnażanie się. Natomiast jeżeli chodzi o inne stroje, które są po prostu dziwne albo są przeznaczone dla innej płci - to wtedy jest zrozumiałe, że inni ludzie mogą się zdziwić i zacząć śmiać
Odpisz
28 marca 2020, 22:49
@Mr_Quicky: uBRaNia NIe MaJĄ pŁcI FFS
Odpisz
28 marca 2020, 22:55
@XDemon666: Jprdl i co z tego? Czy to oznacza, że możesz założyć jddynie torbę na ziemniaki ja siebie i ludzie nie będą się na ciebie gapili jak na debila?
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2020, 22:57
@Mr_Quicky: wypi***alać spod mojego komentarza, już. wszyscy
Odpisz
28 marca 2020, 23:00
Wyłącz powiadomienia lol
Odpisz
28 marca 2020, 23:01
@Mr_Quicky: ale chodzi o zasady. Mój komentarz nie miał nic do tematu ku*wa
Odpisz
29 marca 2020, 03:12
Zgłoś to do admina skoro ci to przeszkadza...
A nie wait, przecież on nic z tym nie zrobi bo nikt tu nikogo nawet nie obraził, w ogóle ten wątek nie ma na celu nikogo urazić
Odpisz
28 marca 2020, 21:37
Kto to
Odpisz
28 marca 2020, 18:27
Ja regularnie nosze leginsy bo wyglądam w nich zajebiście
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2020, 15:00
Muszę pogadać z mamą... I ojcem...
Odpisz
28 marca 2020, 15:05
@Figarus: *ojcem i ojcem
Odpisz
21 marca 2020, 11:21
OMG
Odpisz
21 marca 2020, 10:59
Witamy na pokładzie
Odpisz
21 marca 2020, 10:54
Pierwsza kobieta w polsce, bo inne to dziewczyny
Gównoburzę czas zacząć
Odpisz
21 marca 2020, 10:43
Fake news
Odpisz
21 marca 2020, 10:42
We did it boys
Men are no more
Wait...
Odpisz