Nawet nie mogą sprawdzić, co robią, więc chillera i utopia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Nie znoszę kleszczy
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2021, 17:30
Czemu ten gość, co w te Simsy gra, kogoś mi przypomina ._.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 15:44
Putin w simsach
Odpisz
27 marca 2020, 21:33
po raz 100 pytam kto ku*wa na serio ma e-lekcje w polszy?? ja mam tylko zadania do domu
Odpisz
28 marca 2020, 20:23
@Sebzer: No ja mam streamy z matmy, ale powtórki się zapisują, więc nie muszę przychodzić na nie.
Odpisz
28 marca 2020, 20:40
lol
Odpisz
24 marca 2020, 09:26
Jestem prostym człowiekiem, widzę the sims 4 i już mi się włącza tryb ,,hurr durr, jaka ta gra jest słaba"
Odpisz
24 marca 2020, 12:00
@Hiholatek: ta gra jest zajebista
Odpisz
24 marca 2020, 13:41
@Hiholatek: Twój mózg nie pojmuje fenomenu tej gry.
Odpisz
24 marca 2020, 15:09
@Hiholatek: no 4 jest okrojona i to mocno osobiście wole 2
Odpisz
24 marca 2020, 15:32
@NesquikBoi: sims 4 jest najsłabszą odsłoną w jaką grałam (a grałam w sims 1 tylko gdy byłam u babci i nie wiele z niej pamiętam) jedyne co mi się podobało w niej to tryb budowania i Cas. Cała rozgrywka jest nudna nie ma w niej tego czegoś, co było w poprzednich odsłonach. Aczkolwiek jest to moje zdanie
Odpisz
24 marca 2020, 15:40
@Muneyuki: Jaki jest w niej fenomen? To że zrobili dodatek za który trzeba płacić psy i koty i osobne akcesoria ,,mój pierwszy zwierzak" za które też trzeba zapłacić? tylko, że w nim jest tylko jeden gatunek z chyba 5 recolorami? XD Porównując z the sims 3, gdzie dodawali konie, żółwie, jaszczurki, gryzonie t.d aspekt zwierzęcy idzie na dno. A może fenomenem było dodanie akcesorii, gdzie dodali pralkę? Dla mnie sims 4 to najgorsza odsłona i to nie tak, że nie pojmuję fenomenu tej gry, tylko mogę stwierdzić na podstawie tego, że ogrywałam poprzednie części i mogę porównać je wszystkie.
Odpisz
24 marca 2020, 15:47
@Larwa694: Kocham 2 ma swój urok i klimat. Mimo, że grałam latami wciąż odkrywam nowe sekrety, których wcześniej nie znałam. Twórcy bardzo postarali się by wcisnąć najmniejsze detale no i jeszcze dobrze rozbudowany poziom trudności (jest zrównoważony). Szkoda, że 4 poszła w tę stronę, chyba każdy liczył, że ona będzie mieszanką 2 i 3, a wyszły po prostu ,,4,, czyli to co mamy obecnie :v Jeszcze mam nadzieję, że 5 (jak by wyszła) da nam tego czego oczekiwaliśmy, póki co to śledzę projekt ,,Paralives" jak nie znasz, a lubisz simsy to polecam zajrzeć co powstaje :)
Odpisz
23 marca 2020, 21:57
On wygląda jak mój nauczyciel od zawodowych, jezu chryste
Odpisz
23 marca 2020, 21:02
Ciekawe co będzie później z tym simem robić...
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2020, 21:31
I cyk tradycyjne zablokowanie sima w basenie, lub podpalenie go
Odpisz
21 marca 2020, 21:02
Chyba serio musi się mu nudzić aby tworzyć łysego z brazzers w starości
Odpisz
21 marca 2020, 20:57
Typ wygrał wszystko
Odpisz