Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar arenak1111

27 marca 2020, 10:46

To co? Świeżonka i dziewczynki?

Avatar Yoda_MLG

27 marca 2020, 11:18

@arenak1111: co ?

Avatar arenak1111

27 marca 2020, 11:34

@Yoda_MLG: Obejrzyj Bombę to zrozumiesz

Avatar Yoda_MLG

27 marca 2020, 11:34

@arenak1111: jaką bombę

Avatar arenak1111

27 marca 2020, 11:36

@Yoda_MLG: Kapitana Bombę lol

Avatar Yoda_MLG

27 marca 2020, 11:36

@arenak1111: nie lubie

Avatar arenak1111

27 marca 2020, 11:37

@Yoda_MLG: :O Hipnoza! Lubisz.

Avatar Yoda_MLG

27 marca 2020, 11:39

@arenak1111: co ?

Avatar arenak1111

27 marca 2020, 19:14

@Yoda_MLG: Obejrzyj Bombę to zrozumiesz xD

Avatar Groove

10 kwietnia 2021, 20:07

@arenak1111: Jaką bombę?

Avatar malinowy_kot

27 marca 2020, 12:28

Nikt nie ma własnego podwórka?
Zazdroszczę tym co nie mają podwórka i mogą tylko siedzieć w domu, ja muszę zapi***alać na podwórku...

Avatar Gurdzio56

27 marca 2020, 17:13

@malinowy_kot: Ciężkie jest życie blockersów.

Avatar malinowy_kot

27 marca 2020, 19:12

@Gurdzio56: Właśnie fajne. Nawet bez wirusa można nic nie robić, o nic się nie martwić, po prostu pracy/nauki parę godzin i koniec obowiązków. Sprzątanie tyle nie zajmuje czasu co w normalnym domu i o materiał na opał nie trzeba się martwić, ani o to czy może się sadze nie zapalą. Nie trzeba palić w piecu, sprzątać na podwórku, zamiatać chodnika, albo w zimę odśnieżać, wszystko jest na miejscu, pod nosem. Nie trzeba planować wyjazdu do miasta by coś załatwić, albo kupić jakiś sprzęt np. do kompa coś.
Życie w mieście to luksus, aczkolwiek nie jest się na swoim tak naprawdę i nie ma się ciszy, bo ciągle ktoś się kłóci, albo menele się wpierniczają na klatkę schodową.

Avatar ZSRRBall

27 marca 2020, 10:26

Ja tam zostaję

Avatar LOKO30

22 marca 2020, 19:23

Pie**ole jedziemy w Bieszczady

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Żartownisie

Damy radę

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zdeklasowani znowu

Niezły wyczyn

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka