Jak to jest z niektórymi grami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2017, 21:38
Najlepiej byłoby mieć jeszcze conajmniej po 4 kciuki
Odpisz
9 października 2013, 21:06
Brus wszechmogący da rade 1 palcem
Odpisz
13 października 2013, 11:39
Bruce*
Odpisz
13 października 2013, 13:12
Chuck Norris* :D
Odpisz
15 lipca 2014, 22:25
@Error_404: * chuck frajnorris
Odpisz
23 lutego 2015, 14:55
@Serphis: dzieciak... to był sarkazm ;-;
Odpisz
13 października 2013, 13:19
Czy tam jest napisane "Nokia 3310"?
Odpisz
1 lipca 2014, 20:11
@Milios: TAK
Odpisz
13 października 2013, 11:53
Ogólnie takie gry dość łatwo ogarnąć. Dla mnie na początek na PSP się niewygodnie w FPS'y grało, a później się przyzwyczaiłem i nie było gorzej niż na PC.
Odpisz