Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2013, 13:02
Za to nie ma to jak urządzić obsceniczną, głośną gej paradę w środku miasta.
Po co?
~ "Żeby zwykli ludzie zaczęli nas szanować" <facepalm>
Odpisz
13 października 2013, 13:11
@Ant_1984: Wg mnie to przez te parady uważa się, że wszyscy homoseksualiści to niewyżyte zboki.
Odpisz
Edytowano - 13 października 2013, 13:40
Skoro nic się z człowiekiem nie dzieję tylko jest homo,to czemu na tych paradach ubierają się jak debile?Przecież,to tylko zmiana orientacji,a nie zmiana w jakiegoś psychola,co chodzi w różowych lajkrach z owłosieniem na całym ciele z biczem w ręku :/
Odpisz
13 października 2013, 14:04
Też tak uważam. Dlatego zacząłem myśleć, że ktoś chce skłócać ludzi.
Zasada "dziel i rządź" zawsze działała. I niestety jest stosowana do dziś.
Odpisz