Bo w życiu najważniejsze jest życie w zgodzie z samym sobą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Jest taka skromna...
Tęskniliście za upałami?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2020, 22:38
Tytuł to święte słowa i moje motto życiowe. Mój kumpel tak ze wszystkim zapi***ala, że nie ma czasu się wysrać, a ja uważam, że lepiej już mieć jedną jedynkę z przedmiotu z którego mam dobre oceny i przeznaczyć tę np. godzinkę na np. Czytanie książki, czy rysowanie, bez stresu z tyłu głowy.
Jak ktoś chce zhejtować, to zapraszam tam, szkoda waszego życia na pisanie jakim jestem kretynem ➡\________/
Odpisz
27 marca 2020, 15:17
@Figarus: tak, powinno się żyć w jakiejś harmonii, ale nie można odstawiać wszystkiego na bok, co powoduje jakiś stres, bo to właśnie takie rzeczy mogą decydować a naszym dalszym istnieniu, a w życiu jakaś praca musi być.
Odpisz
23 marca 2020, 09:56
lekcje online są bardziej stresujące niż te w szkole
Odpisz
26 marca 2020, 22:32
@Koscioglow: taaa, te patusy które drą ryja...
Odpisz
23 marca 2020, 11:18
To wygląda jakby było wklejone w Paincie
Odpisz
26 marca 2020, 21:17
@rozwalgo: nom
Odpisz
26 marca 2020, 21:17
@rozwalgo: miałem to pisać, myslalem ze to jest obrazek doklejony
Odpisz
26 marca 2020, 21:50
@rozwalgo: An illusion? What are you hiding?
Odpisz
26 marca 2020, 22:31
@rozwalgo: wygląda,ale nie jest
Odpisz
26 marca 2020, 21:37
No tak człowiek próbuje o tych złych rzeczach nie myśleć.
Odpisz
23 marca 2020, 09:53
Nie wiedziałem, że podchodzisz z piekła.
Odpisz
23 marca 2020, 09:58
@DinoSummer: Ja też pochodze z piekła w takim razie
Odpisz