Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kebasa_z_mema

13 lipca 2021, 18:40

Jeszcze tylko jeden wgóręgłos i będzie 666, jak ktoś to zrobi to niech da mi znać pod tym komem

Avatar
Kolorblind

24 marca 2020, 21:06

Czyli je**nie je prądem tylko je ładuje?

Avatar Portinio

24 marca 2020, 21:08

Avatar
Kolorblind

24 marca 2020, 21:09

@Portinio: Trzeba więc zmienić taktykę

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2020, 21:10

Trzeba je przeładowac i wybuchną?

Avatar Portinio

Edytowano - 24 marca 2020, 21:11

cegłą teraz będziemy rzucali

Avatar
Kolorblind

24 marca 2020, 21:15

@Portinio: Albo oblać wodą

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2020, 21:47

dzwonię po Tomasza Hajto

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2020, 21:47

Jeden to za mało

Avatar Portinio

24 marca 2020, 21:48

przynieś tort z truskawką a zjawi się sam

Avatar Ogr_Shrek

24 marca 2020, 22:06

wykorzystaj błąd w matrixie i drugiego zrób

Avatar Oldjedai

24 marca 2020, 22:59

Dzwoń po Ricka Sancheza a weźmie ze sobą Hajtów z innych wymiarów

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2020, 23:00

@Oldjedai: masz na myśli tego ogórka? Przysięgam Bogu, że to najśmieszniejsze g0wno jakie widziałem

Avatar Oldjedai

24 marca 2020, 23:05

Tak,on jest królem komedii

Avatar
zielonydom

6 kwietnia 2021, 19:16

Tak.

Avatar MemicznyInkwizytor

6 kwietnia 2020, 01:41

Ale to jest przygnębiające. Na swojej śmiesznie niskiej emeryturze nie możesz sobie pozwolić na wizyty w kinie czy teatrze, bo inaczej nie starczy ci na leki. Twoje dni wypełnione są pustymi, upływającymi godzinami, które zawsze spędzasz tak samo- czytając książkę albo oglądając telewizję. Większość twoich przyjaciół i rodziny, albo już nie żyje, albo zajęci są swoją karierą zawodową i nie mają dla ciebie czasu. Więc żeby zupełnie nie pogrążyć się w beznadzieji i odosobnieniu, kupujesz tani bilet i wsiadasz do autobusu. Tylko dlatego, by widzieć ludzi, niekoniecznie znajomych. By mieć jakieś poczucie, że należysz do społeczności. Mimo, że tych wszystkich współpasażerów mało obchodzi to co czujesz i twoje życie...

Avatar Error__404

1 kwietnia 2020, 23:18

Avatar Emson07

Edytowano - 29 marca 2020, 15:26

A co jeśli starę baby mają swoje miejscę kultu/zebrań, a ta szpiegowana zrozumiała, że ktoś za nią podąża, więc postanowiła go zgubić.

Avatar polska_cebulka

Edytowano - 29 marca 2020, 13:35

That's deep

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2020, 22:58

A co jeśli to ona go śledziła i podążała za nim?

Avatar bedzio123

24 marca 2020, 22:06

Um, wytłumaczy mi ktoś dlaczego tam jest tyle tych MOCHER ?

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2020, 22:23

@bedzio123: Do ubojni jadą

Avatar Witrox16

24 marca 2020, 21:28

Te słupy, których się trzymają to ładowarki i tyle

Avatar LOKO30

24 marca 2020, 21:07

To jest jak gra z npc który tylko chodzi idzie idzie stanie i znów idzie i tak całe życie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pilne

Jakby trochę nie fair

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka