Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2021, 14:32
Podstawówka 6 godzin
Odpisz
29 marca 2020, 22:40
Ta ku*wa podstawówka 8 godz
Odpisz
29 marca 2020, 17:49
Hmmm, a ja na studiach śpię po 12+ godzin.
Odpisz
29 marca 2020, 10:26
Podstawówka jakieś 5 pozdrawiam tych co się tak wysypiają
Odpisz
29 marca 2020, 10:20
Wystarczy nie imprezować i będzie czas na sen, a i kasy nie zabraknie na normalne jedzenie.
Odpisz
29 marca 2020, 10:02
Też bym tak chciał, te 7h przynajmniej
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2020, 00:27
Szkoła średnia max 6
Północ zaśnięcie 6:00 pobudka
Odpisz
29 marca 2020, 08:11
@Towarzysz777: ja zasypiam około 23 czasem 22 i też wstaje o 6.
Odpisz
29 marca 2020, 09:01
@Towarzysz777: muszę wstawać o 5.00 żeby zdążyć na autobus
Odpisz
29 marca 2020, 09:56
@Towarzysz777: 4:30 pozdro
Odpisz
29 marca 2020, 10:00
@BetonowyMur: tak samo
Odpisz
29 marca 2020, 09:31
8 klasa podstawówki
I spanie 5-6h to max
Odpisz
25 marca 2020, 00:15
Do jakiego ty liceum chodzisz że śpisz aż 7 godzin xd ?
Odpisz
25 marca 2020, 00:15
Dołączam się do pytania
Odpisz
25 marca 2020, 00:19
Wystarczy chodzić wsześniej spać - top 10 school protips
Odpisz
25 marca 2020, 00:36
@Wenglan: Ale jeśli masz jeszcze nie skończone anime oraz zadanie domowe?
Odpisz
25 marca 2020, 00:37
Time to chooose...
Odpisz
25 marca 2020, 15:01
>narzekaj że mało snu
>ogladaj anime zamiast spać
Odpisz
29 marca 2020, 08:22
Gościu, chodzę do technikum i śpię 9h
(Autokoretka mi już poprawia gościu na OPie)
Odpisz
25 marca 2020, 03:46
Generalnie mam tak jak na ostatnim obrazku już od podstawówki, ale już raczej z własnej winy
Odpisz
25 marca 2020, 00:18
te osiem i siedem godzin to zmysliles chyba m0rdo
Odpisz
25 marca 2020, 00:17
Jakie osiem godzin?
Chyba że w wakacje
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2020, 00:14
Ja już w liceum mam tyle snu, ile według tego mema jest na studiach
Odpisz