Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rickimorty

6 czerwca 2021, 14:32

Podstawówka 6 godzin

Avatar januszzzz

29 marca 2020, 22:40

Ta ku*wa podstawówka 8 godz

Avatar konstantyn777

29 marca 2020, 17:49

Hmmm, a ja na studiach śpię po 12+ godzin.

Avatar kurczak1122

29 marca 2020, 10:26

Podstawówka jakieś 5 pozdrawiam tych co się tak wysypiają

Avatar malinowy_kot

29 marca 2020, 10:20

Wystarczy nie imprezować i będzie czas na sen, a i kasy nie zabraknie na normalne jedzenie.

Avatar Przemek572

29 marca 2020, 10:02

Też bym tak chciał, te 7h przynajmniej

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 25 marca 2020, 00:27

Szkoła średnia max 6

Północ zaśnięcie 6:00 pobudka

Avatar PieselArcheolog

29 marca 2020, 08:11

@Towarzysz777: ja zasypiam około 23 czasem 22 i też wstaje o 6.

Avatar PAtrycjaX

29 marca 2020, 09:01

@Towarzysz777: muszę wstawać o 5.00 żeby zdążyć na autobus

Avatar BetonowyMur

29 marca 2020, 09:56

@Towarzysz777: 4:30 pozdro

Avatar Przemek572

29 marca 2020, 10:00

@BetonowyMur: tak samo

Avatar BloodyEyes

29 marca 2020, 09:31

8 klasa podstawówki
I spanie 5-6h to max

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2020, 00:15

Do jakiego ty liceum chodzisz że śpisz aż 7 godzin xd ?

Avatar
Introwertyk9

25 marca 2020, 00:15

Dołączam się do pytania

Avatar Wenglan

25 marca 2020, 00:19

Wystarczy chodzić wsześniej spać - top 10 school protips

Avatar
Introwertyk9

25 marca 2020, 00:36

@Wenglan: Ale jeśli masz jeszcze nie skończone anime oraz zadanie domowe?

Avatar Wenglan

25 marca 2020, 00:37

Time to chooose...

Avatar KrewetkaModliszkowa

25 marca 2020, 15:01


>narzekaj że mało snu
>ogladaj anime zamiast spać

Avatar Aoi_Edelstain

29 marca 2020, 08:22

Gościu, chodzę do technikum i śpię 9h

(Autokoretka mi już poprawia gościu na OPie)

Avatar lampa_stolowa

25 marca 2020, 03:46

Generalnie mam tak jak na ostatnim obrazku już od podstawówki, ale już raczej z własnej winy

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2020, 00:18

te osiem i siedem godzin to zmysliles chyba m0rdo

Avatar
darkisz

25 marca 2020, 00:17

Jakie osiem godzin?
Chyba że w wakacje

Avatar
Introwertyk9

Edytowano - 25 marca 2020, 00:14

Ja już w liceum mam tyle snu, ile według tego mema jest na studiach

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Wenglan
Dodane przez: Wenglan

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niezniszczalne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nigdy na to nie wpadną

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka