A miało być tak pięknie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Hobby dla faceta
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2020, 12:58
Prawdziwe
Odpisz
2 kwietnia 2020, 16:00
akurat nowe tematy nauczone w domu zapamiętałem lepiej, bo lepiej mi się uczy we własnym tempie i samemu
Odpisz
31 marca 2020, 09:01
Ja jestem rozsierdzony, bo nam nie zadają praktycznie zadań, przez co nie mam na co narzekać
Odpisz
1 kwietnia 2020, 22:11
@rumcajschr: lepiej tak niż siedzieć i robić zadania testy i w ogóle wszystko od 8 do 22
Odpisz
2 kwietnia 2020, 10:29
@Matelko: Ja jestem na studiach i faktycznie dostaję więcej zadań, ale tak naprawdę to nie ma tych zadań wcale jakoś dużo. W niższych szkołach jest taka masakra?
Odpisz
2 kwietnia 2020, 10:33
@Soberker: tak, jestem w 8 klasie i jest taka masakra.
Na przykład na lekcji zrobimy jedno czy dwa zadania, a zadają nam do domu 10 zadań plus jeszcze sprawdziany nam wysyłają, jakieś wypracowania z polskiego. Generalnie bardzo "fajnie" jest.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 21:04
*dostawanie pie**olca przez kompletne niewychodzenie z domu*
Odpisz
2 kwietnia 2020, 08:14
@Kangurur28: ja se pykam w gierki i się nie nudzę
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2020, 01:20
No nic dziwnego. Nie sądzę by nauczyciele byli przygotowani to tego sposobu nauczania. Lub posiadali odpowiedni sprzęt.
Ale tak doprowadza to do szału.
Odpisz
2 kwietnia 2020, 08:13
@Modern_Asassin: i umiejętności obsługi komputera
Odpisz
2 kwietnia 2020, 08:13
Ja tam wole siedzieć w domu i robić zadanka niż chodzić do szkoły
Odpisz
1 kwietnia 2020, 21:33
To ciekawe. Podczas nauczania zdalnego dostaję znacznie lepsze oceny. Normalnie z matmy dostaję 3, a dzisiaj patrzę, a na edzienniku mam wpisaną 5.
Odpisz
1 kwietnia 2020, 23:09
Mam tak samo z innych przedmiotów ale wydaje mi się że jest dużo zadane lecz dzięki możliwość używania kalkulatora i internetu robię zadanie 3 razy szybciej.
Odpisz
31 marca 2020, 03:41
Mi tam się podoba
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2020, 01:39
Po prostu nauczyciele podczas kwarantanny zrobili zawody "Kto zada więcej zadań, które niespecjalnie nauczą coś uczniów, a jedynie zabiorą im czas"
Odpisz
31 marca 2020, 01:43
wydaje mi sie ze i tak każdy ma za dużo wolnego czasu
Odpisz
31 marca 2020, 01:49
Prawda, ale mimo wszystko to raczej chodzi o oporność, bardziej przyswajałem wiedzę w szkole bo była podawana w uporządkowany sposób, a tutaj chaos, ja tak mam, za innych się wypowiadać nie będę.
Odpisz
31 marca 2020, 01:50
@PoProstuWojtek: dasz radę Wojtek, wierzę w ciebie
Odpisz