Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2020, 14:44
Szacuneczek
Odpisz
7 kwietnia 2020, 15:22
@Nanook: szkoda tylko że wtedy zawsze obrywa ksiądz a nie ci ludzie co wchodzili.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 18:05
@Nanook: Popierasz antykatolickich donosicieli?
To wiele wyjaśnia.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 18:39
Popierasz odpowiedzialnych obywateli dostosowujących się do nakazanych zasad podczas pandemii. To wiele wyjaśnia.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 19:25
Łamanie bezmyślnych zasad nie jest złem.
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2020, 19:41
Zasługujesz na więzienie w takim razie jeśli uważasz to za "bezmyślne" Mam w dupie twoje uczucia religijne. Bezpieczeństwo ważniejsze.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 19:45
Ku*wa ale debil jestem. Właśnie próbuje logicznie rozmawiać z preriokurem. Złapałem najgorszego baita w życiu.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 22:59
Nazywasz to baitem, ponieważ wiesz, że mam rację i nie masz kontargumemtów.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 23:18
Kompromis: Wszyscy i zarazem nikt nie ma racji.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2020, 09:55
w niektórych kościołach jest tak dużo miejsca że nawet gdyby weszlo 20 osób to każdy byłby od się oddalony o 2 metry, więc nie powinno to być sztywno 5 osób , tylko na podstawie powierzchni kościoła
Odpisz
10 kwietnia 2020, 09:57
nie można się modlić w domu a jak ta cała sytuacja się skończy to np przez miesiąc chodzić codziennie w ramach zadośćuczynienia
Odpisz
10 kwietnia 2020, 10:44
jeżeli jesteś katolikiem to cię zasmuce chodzenie do kościoła w tym momencie to narażenie czyjegoś życia czyli grzech ciężki tak mówi prymas Polski więc włącz se jakąś transmisję tak jak wielu którzy się dostosowali i przeżyj święta w domu
Odpisz
10 kwietnia 2020, 15:35
@krypton22: krypton → Ja też cię zasmucę, ale podczas komunii każdy ma kontakt z księdzem
Odpisz
10 kwietnia 2020, 20:00
Zastanawiam sie troche teraz czy ty baitujesz czy po prostu jesteś tak głupi że każdy uznał cie za trolla
Odpisz
10 kwietnia 2020, 20:14
@Rakiczan: To jest 99% bait. On jest tak stereotypowym anarcho-kapitalistom.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 20:44
@Rakiczan: Ja mam rację. Wszystko powinno być otwarte.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 10:34
w kościele więcej jest osób starszych więc to nie skonczyłoby się najlepiej
Odpisz
11 kwietnia 2020, 10:49
nie interesuje cię zdrowie ludzi którzy tam chodzą?
Odpisz
11 kwietnia 2020, 11:03
@Frutti56: Twierdzi że boska moc ich przed chorobą ochroni. Jak na razie boska moc nie ochroniła miliardów ludzi ale może te kilka osób teraz da rade
Odpisz
11 kwietnia 2020, 11:47
@Frutti56: Jak chodzą z własnej woli, to tylko ich sprawa.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 11:49
Jak mordujesz ludzi z własnej woli to też twoja sprawa
Odpisz
11 kwietnia 2020, 11:52
@Rakiczan: Nie widzę związku
Odpisz
11 kwietnia 2020, 11:53
Związek jest taki że jeśli sie zarazisz to możesz zarazić osobe starszą która przez to umrze
Odpisz
11 kwietnia 2020, 11:54
@Rakiczan: Ale ta osoba starsza przyszła z własnej woli.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 11:55
I może zarazić inną osobe starszą która umrze
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2020, 13:47
I zarazi swoją całą rodzinę która przekaże to dalej np. W pracy właśnie przez takich jak ty ta epidemia nie zwalnia za bardzo A teraz są gorsze warunki dla wirusa
Odpisz
15 marca 2024, 14:49
@Nanook: utrzymujesz swoje stanowisko?
Odpisz
15 marca 2024, 16:42
@Ameron: Ale odkop xD
Odpisz
15 marca 2024, 19:00
@Frutti56: To jeszcze nic 8)
Odpisz
12 kwietnia 2020, 22:03
Fajnie, gdyby to było faktycznie żeby coś dobrego zrobić, a nie haha na złość starym babom i ksiendzu haha dobrze im tak XdD
Odpisz
10 kwietnia 2020, 15:33
U nas w kościele robią transmisję mszy na FB, na której było podczas komunii wszystkich widać. Naliczyliśmy 12 wiernych
Odpisz
10 kwietnia 2020, 10:50
Jak on się nazywa?
Odpisz
10 kwietnia 2020, 12:13
@benek10: bizonsky, przeczytałem na boop pe el
Odpisz
10 kwietnia 2020, 09:43
Kosciol chyba raczej
Odpisz
10 kwietnia 2020, 09:44
@BilmoBlampkins: a
Odpisz
10 kwietnia 2020, 08:36
Ksiądz w pewnej parafii jest geniuszem, wymyślił sposób na nie wpuszczanie bab.
Jest organistą i księdzem = dwie osoby
I Trójca Święta :)
Odpisz
10 kwietnia 2020, 08:44
No, memasek był o tym
Odpisz
10 kwietnia 2020, 09:11
@KayonPL: czemu czerwone ಠ_ಠ
nie wiedziałam
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2020, 09:37
dziwny z niego ksiądz. Pomijając fakt że trójca święta to nie jest osobą prawną.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 10:36
@arceus1: a do tego to jest 5 osób poza prowadzącymi mszę
Odpisz
7 kwietnia 2020, 15:11
Konfident
Odpisz
10 kwietnia 2020, 08:36
@rumcajschr: zaje**ć
Odpisz
7 kwietnia 2020, 19:25
Ale jestem dumny opie który zrobiłeś mema dolną część jest od mojego wzruszyłem się
Odpisz
7 kwietnia 2020, 15:22
W mieście obok ludzie najpierw wpychają się do koscioła a potem zgłaszają na policję że było za dużo ludzi.
Pathethic
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:40
Zaraz go ktoś rozje*ie na ośce pewnie za donosicielstwo.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:49
@MeliPL: taa, już widzę jak stare baby go atakują
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:57
@MeliPL: Mohery dojadą go z księdzem na plebanii
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:27
I bardzo ku*wa dobrze
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:24
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:21
Tfu na konfidentuf
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:27
@Bartolinise: Tfu na tych co prawo łamią.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:28
Tfu na całą rasę ludzką
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:29
Odpisz