Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2020, 21:31

Przedłużyli do 1 czerwca

*Darcie pi*dy w języku ekstrawertyków*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Towarzysz777

2 marca 2021, 12:44

A tak poza tym kitq na awatarzeeee :D

komentarz obrazkowy

Avatar
kola4

2 marca 2021, 19:55

@Towarzysz777: Kitek na awatarze zawsze spoko :D, a co do tego czy wrócimy w tym roku szkolnym to nie wydaję mi się. Wrócimy pewnie dopiero na wrzesień, oby na dłużej niż w tamtym roku.

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2020, 21:27

Do mnie wychowaczyni drzwoni

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2020, 21:30

a do mnie oknoni

Avatar Joanna789

22 kwietnia 2020, 07:53

do mnie też dzwoniła, nie wiem co chciała bo nie odebrałam

Avatar ZSRRBall

Edytowano - 7 kwietnia 2020, 21:30

Mam nadzieję że cała ta
ROZWAŁKA
się już skończy bo po 1
Te e lekcje i portale są C H U J O W E
po 2
Mam dość siedzenia w domu w taką piękną pogodę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Rddxrete

15 kwietnia 2020, 10:04

@Czekoladkapl: ja żałuję tylko kina i księgarni:(

Avatar Czekoladkapl

16 kwietnia 2020, 13:26

@Rddxrete: ja zamiast księgarni biblioteki

Avatar Kotka44420

14 kwietnia 2020, 18:35

Ja sobie przefarbowałam włosy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar gromen15

15 kwietnia 2020, 02:16

@Kotka44420: Ja się prawie na łyso wziąłem. Potem otwieram Instagram a tam kurde 20 osób to samo zrobiło

Avatar Czekoladkapl

15 kwietnia 2020, 09:56

@Kotka44420: Ja w zeszłym roku farbowałam na niebiesko,a jako że jestem ruda to właśnie takie wyszły

Avatar Czekoladkapl

15 kwietnia 2020, 09:55

Jak to się zbliża? Bo ja chyba nie w temacie...

Avatar Dominiczek887

15 kwietnia 2020, 00:48

Mam nadzieję że morawiecki zdecyduje żebyśmy jeszcze zostali w domach

Avatar Ameron

14 kwietnia 2020, 21:48

Na tym serwisie mamy lekcje z czegoś. Fajnie.

Avatar Oliwier256

14 kwietnia 2020, 14:02

I cyk jedynka

Avatar piorx

14 kwietnia 2020, 15:14

@Oliwier256: *kilka jedynek

Avatar Anonim7362616

14 kwietnia 2020, 16:23

@piorx: Nauczycielka wstawiająca jedynki :

Avatar piorx

14 kwietnia 2020, 17:07

Avatar Aleksanders_

14 kwietnia 2020, 16:51

To ja

Avatar Ukryty_W_Cieniu

14 kwietnia 2020, 15:06

Nie wierzę w to, że tak po prostu szkoły zostaną otwarte. Minie raczej pare miesięcy niz tygodni.

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2020, 14:47

Potwierdzam

Avatar Peter_DeStRoYeR

14 kwietnia 2020, 14:23

Przez tego wirusa mój internet umiera. Zawsze rano i wieczorem był najlepszy a teraz szkoda gadać

Avatar obeniksus

7 kwietnia 2020, 23:37

Niech już ten koronawirus umrze, bo od kiedy się pojawił w polsce to mam ujowy internet.

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2020, 21:53

Oby przedłużyli

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2020, 21:27

gdzie ci sie konczy ku*wa kwarantanna po swietach

Avatar Entarian

7 kwietnia 2020, 21:28

dobre pytanie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Nieuczciwa ocena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Chciał tylko pomóc

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka