Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2020, 15:40
Hiszpania popłynie na Antraktydę żeby ją skolonizować
Ale okazuje się że jeden z ludzi ma koronawirusa
Odpisz
8 kwietnia 2020, 16:44
@Koronawirus_Polski: będąc panią marudą: po co?
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2020, 17:15
Wyobraź sobie cały kontynent, który o ile się nie mylę jest bardzo bogaty w surowce
Odpisz
8 kwietnia 2020, 17:36
@Wilhelm_II_Hohenzollern: w sensie, po co tam gospodarować przestrzeń?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 17:38
Surowce naturalne. To tak jakby się pytać po co komu Syberia lub Alaska jeżeli tam nikt nie mieszka (Rosja o ile się nie mylę już rości sobie kawałek Antarktydy)
Odpisz
8 kwietnia 2020, 17:41
@Wilhelm_II_Hohenzollern: nie - chodzi o to, po co tam mieszkać? w sensie, nie badać, tylko mieszkać tak jak my w Polsce na przykład
Odpisz
14 kwietnia 2020, 14:10
Tam się nie da mieszkać bez wsparcia z zewnątrz
Odpisz
14 kwietnia 2020, 14:41
@BetonowyMur: i w sumie - o to mi chodziło, ale źle to ubrałam w słowa
Odpisz
11 maja 2020, 11:24
@Koronawirus_Polski: panik 1000%
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2020, 17:28
A Francja?
Odpisz
14 kwietnia 2020, 16:24
Jaki to film?
Odpisz
14 kwietnia 2020, 16:25
@Ciap_Ciap: https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
Odpisz
14 kwietnia 2020, 16:25
@Ciap_Ciap: serio?
Odpisz
14 kwietnia 2020, 15:33
Wyobraźcie sobie, co się stanie jak ludzkość zacznie być w stanie kolonizować kosmos.
Odpisz
14 kwietnia 2020, 15:55
@R0gu3: Ktoś go skolonizuje?
Odpisz