Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Koronawirus_Polski

8 kwietnia 2020, 15:40

Hiszpania popłynie na Antraktydę żeby ją skolonizować
Ale okazuje się że jeden z ludzi ma koronawirusa

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 16:44

@Koronawirus_Polski: będąc panią marudą: po co?

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

Edytowano - 8 kwietnia 2020, 17:15

Wyobraź sobie cały kontynent, który o ile się nie mylę jest bardzo bogaty w surowce

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 17:36

@Wilhelm_II_Hohenzollern: w sensie, po co tam gospodarować przestrzeń?

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

8 kwietnia 2020, 17:38

Surowce naturalne. To tak jakby się pytać po co komu Syberia lub Alaska jeżeli tam nikt nie mieszka (Rosja o ile się nie mylę już rości sobie kawałek Antarktydy)

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 17:41

@Wilhelm_II_Hohenzollern: nie - chodzi o to, po co tam mieszkać? w sensie, nie badać, tylko mieszkać tak jak my w Polsce na przykład

Avatar BetonowyMur

14 kwietnia 2020, 14:10

Tam się nie da mieszkać bez wsparcia z zewnątrz

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2020, 14:41

@BetonowyMur: i w sumie - o to mi chodziło, ale źle to ubrałam w słowa

Avatar X_ImperiumMeteorlandii_X

11 maja 2020, 11:24

@Koronawirus_Polski: panik 1000%

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 kwietnia 2020, 17:28

A Francja?

Avatar Ciap_Ciap

14 kwietnia 2020, 16:24

Jaki to film?

Avatar Asystent_Google

14 kwietnia 2020, 16:25

@Ciap_Ciap: serio?

Avatar R0gu3

14 kwietnia 2020, 15:33

Wyobraźcie sobie, co się stanie jak ludzkość zacznie być w stanie kolonizować kosmos.

Avatar kolkav5

14 kwietnia 2020, 15:55

@R0gu3: Ktoś go skolonizuje?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar polska_cebulka
Dodane przez: polska_cebulka

Mało znany szczegół

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jakby trochę nie fair

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka