*Kontynuacja mema* (wg mojego zdania)
Czujesz się staro?
To niedobrze, lepiej zgłoś sie do nas, do Zakładu Pogrzebowego A.S. Bytom, zrobimy ci najlepszy pogrzeb po życiu, mamy nową ofertę letnią nazywa się "Memiczny pogrzeb" zadzwoń już teraz a dostaniesz 10% zniżki a jeśli masz conajmniej roczne konto na Jeja.Pl dostaniesz pogrzeb za darmo!
@hi122: wierzę. Chociaż moja klasa byłaby bardziej przyzwoita. Na przykładtakie dwie laski nke tańczyłyby cały czas. Jeden gościu nie próbowałby mnie obrażać
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2020, 01:07
Czujesz się staro?
Odpisz
20 maja 2020, 13:01
@memchcem24: nie
Odpisz
14 kwietnia 2020, 00:21
Z mema w mema!
Odpisz
15 kwietnia 2020, 23:52
@Mordur: Ewolucja.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 22:56
O hu*
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:45
@jafilip: pisze się przez ch
Odpisz
12 kwietnia 2020, 23:23
rili?
Odpisz
12 kwietnia 2020, 23:24
@jafilip: tak, piszę się ch ale może być przez u lub ó
Odpisz
12 kwietnia 2020, 23:27
łoł, dzięki! Teraz będę o wiele lepszym komentatorem memów (tylko komentatorem bo sam jestem za głupi,aby coś wymyśleć
Odpisz
11 kwietnia 2020, 18:38
Kiedyś byli new player lvl 1
teraz są mafia boss lvl 200
.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 08:43
Feel old yet?
Odpisz
10 kwietnia 2020, 03:16
Murzyn jak murzyn, prawie zero różnic
Odpisz
9 kwietnia 2020, 23:42
Tańczące ugabugi
Odpisz
9 kwietnia 2020, 22:46
Noji przynajmniej na potrzebach nikt nie ryczy
Odpisz
9 kwietnia 2020, 22:06
*Kontynuacja mema* (wg mojego zdania)
Czujesz się staro?
To niedobrze, lepiej zgłoś sie do nas, do Zakładu Pogrzebowego A.S. Bytom, zrobimy ci najlepszy pogrzeb po życiu, mamy nową ofertę letnią nazywa się "Memiczny pogrzeb" zadzwoń już teraz a dostaniesz 10% zniżki a jeśli masz conajmniej roczne konto na Jeja.Pl dostaniesz pogrzeb za darmo!
Odpisz
10 kwietnia 2020, 09:35
@SzczypiorekYT: slabe
Odpisz
10 kwietnia 2020, 09:58
@SzczypiorekYT: meh
Odpisz
9 kwietnia 2020, 21:22
Daj jejakom jakiś szablon albo temat do memów to będą nim spamować do pożygu
Odpisz
9 kwietnia 2020, 21:05
Moje 1 pogadajmy które przeszło na główną
Odpisz
9 kwietnia 2020, 15:46
No nie admin zmienił mema i teraz nie dostanę punktu
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:33
czy według was admin powinien zrobić nowe rangi na jeja?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:33
@DRAGON_POLSKA: Po ch*j?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:42
@DRAGON_POLSKA: Kurde gościu, jesteś na Polskiej stronie rozrywkowej, po jakiego kija Ci ten dopisek "Polska" w nicku? No nie rozumiem...
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:24
@Szymon123PL: a jakoś tak
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:24
@Szymon123PL: ale za to ty masz w nicku PL
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:26
@DRAGON_POLSKA:
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2020, 08:39
Pytanka, bo nuda
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:48
jAK OCENIASZ LEKCJE ONLINE?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:51
@hi122: nie wiem, nie mam ich
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:52
Przepraszam capslock.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:52
A ja fatalnie to jeden wielki cyrk.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:54
@hi122: wierzę. Chociaż moja klasa byłaby bardziej przyzwoita. Na przykładtakie dwie laski nke tańczyłyby cały czas. Jeden gościu nie próbowałby mnie obrażać
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:43
Dlaczego złoto arty na deviancie są ukryte pod stosem gówna?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:45
Nie tylko na Devian arcia.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:47
@hi122: Wiesz ile świetnych gifów z ONI zdobyłem na Devian arcia i tumblar?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:48
@hi122: Nie wiem
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:49
8
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:49
@hi122: Wattpad i dziwne historie Yaoi oraz Fnafowe/Jeffothekilowe/Slenderowe pseudohistoryjki
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:51
@hi122: Crapowe fangame'y na gamejolcie
Odpisz