Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

27 grudnia 2020, 00:09

Dzień dobry.

Avatar WarriorsCatsPolishFan

22 czerwca 2021, 22:38

@Jadczukov: Dzień dobry.

Avatar NightFox

9 kwietnia 2020, 23:54

Ja się trzymam, i mam jeszcze dużo planów co do seriali, gier, książek, nauki i własnych projektów. Jakbym mieszkała koło lasu u mogła tam wyjść to by było całkiem fajnie, bo jednak trochę mi spacerku brakuje. A jak wy?
(zostawiając na chwilę strach o to, że np ktoś bliski zachoruje albo o stan gospodarki)

Avatar sano110

10 kwietnia 2020, 00:38

@NightFox: Jest zakaz chodzenia do lasów

Avatar NightFox

10 kwietnia 2020, 00:39

@sano110: mam literówkę, chodziło o "i mogła tam wyjść". Wiem, że nawet jakbgm miała las blisko to bym nie mogła

Avatar sano110

10 kwietnia 2020, 00:42

@NightFox: a, no ok

Avatar loloja

9 kwietnia 2020, 21:27

Ja tam się cieszę z tego i mam nadzieję że kwarantanna potrwa jak najdłużej, od kiedy siedzę cały czas w domu jestem tak szczęśliwy jak nigdy.

Avatar nie_kosmita

9 kwietnia 2020, 22:49

@loloja: mee too

Avatar loloja

9 kwietnia 2020, 23:51

@nie_kosmita: piona!

Avatar Imienny

9 kwietnia 2020, 23:20

ja tam się cieszę bo się przeprowadziłem do Los Santos a tam kwarantanny nie ma i tam sb siedzę

Avatar Pawlito9090

9 kwietnia 2020, 23:42

@Imienny: 3D czy HD?

Avatar darcus

9 kwietnia 2020, 21:42

Je**ć PiS

Avatar bzogo23

9 kwietnia 2020, 21:10

Avatar Piket

8 kwietnia 2020, 23:20

Ja: Ja już szósty miesiąc nie wychodzę z domu i trzymam się dobrze na tej kwarantannie...

Kolega: ... Stary ale kwarantanna trwa dopiero od dwóch tygodni...

Ja: Tak...

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 21:39

ci ekstrawertycy jacy słabi, uuu

Avatar UZMAjejownik

8 kwietnia 2020, 21:42

ja bym tak mógł jeszcze 3 miesiące przesiedzieć

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 21:42

Avatar Simciakk

Edytowano - 8 kwietnia 2020, 21:45

AAHHHH!DOŚĆ,DOŚĆ,DOŚĆ!
Ja już mam dosyć,wolałem czasy kiedy Polacy nie używali słów "introwertyk" i "ekstrawertyk".

Avatar Yoda_MLG

8 kwietnia 2020, 21:45

no ciekawe jak byś się czuł 24/7 w towarzystwe kilku osób
Teraz możesz przestać być taki nie miły

Avatar Yoda_MLG

8 kwietnia 2020, 21:46

@Simciakk: wolałem czasy kiedy wiedza o podstawach psychiki nie była powszechnie znana
No gratuluję

Avatar kazdan480

8 kwietnia 2020, 21:49

@Yoda_MLG: Właśnie to przeżywam i jest całkiem git

Avatar Simciakk

8 kwietnia 2020, 21:49

@Yoda_MLG: człowieku ja nie mam nic przeciwko używania tych słów ale ja nie mówić o tym ciągle i ciągle i ciągle i ciągle i ciągle i ciągle.

Avatar Yoda_MLG

8 kwietnia 2020, 21:50

@Simciakk: wiesz
Wielu słów używamy ciągle
Takie czasy, że to jeszcze bardziej waliduje dane słowa

Avatar Yoda_MLG

8 kwietnia 2020, 21:51

@kazdan480: w sensie?

Avatar Simciakk

8 kwietnia 2020, 21:52

@Yoda_MLG: No w sumie.

Avatar kazdan480

8 kwietnia 2020, 21:52

@Yoda_MLG: czuję się dobrze w towarzystwie tych samych osób 24/7, nie każdy ma takie same problemy i taką samą osobowość co ty

Avatar Yoda_MLG

8 kwietnia 2020, 22:04

@kazdan480: no co ty? Podałem ogólną taką nie wygodną definicję introwertyzmu
Kiedyś mnie zdiagnozowano jako introwertyka i jako taki mieszaniec obu pie**olca dostaje jak nie mam swobody kiedy chce z kims przebywać a kiedy nie
Jeśli mówisz o rodzinie to to nic dziwnego bo rodzina jest w innej zakładce w mózgu jak przyjaciele czy obce osoby
Kocham mieć przyjaciół zawsze gdzieś wokół ale też potrzebuję przestrzeni dla siebie
Gdyby nie to że mogę swobodnie wychodzić z domu i się wyżyć to w sumie nie wiem czy nie dostał bym jakiś stanow lekowych czy innych gowien
Je**ć wirusy

Avatar
Kolorblind

8 kwietnia 2020, 22:02

A końca nie widać

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 21:43

Dzisiaj pierwszy raz od początku kwarantanny wyszedłem z piwnicy, pusto aż miło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

Jakby trochę nie fair

Niegrzeczny Oskarek

Jeszcze jak

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka