Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Jeszcze jak
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2020, 00:09
Dzień dobry.
Odpisz
22 czerwca 2021, 22:38
@Jadczukov: Dzień dobry.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 23:54
Ja się trzymam, i mam jeszcze dużo planów co do seriali, gier, książek, nauki i własnych projektów. Jakbym mieszkała koło lasu u mogła tam wyjść to by było całkiem fajnie, bo jednak trochę mi spacerku brakuje. A jak wy?
(zostawiając na chwilę strach o to, że np ktoś bliski zachoruje albo o stan gospodarki)
Odpisz
10 kwietnia 2020, 00:38
@NightFox: Jest zakaz chodzenia do lasów
Odpisz
10 kwietnia 2020, 00:39
@sano110: mam literówkę, chodziło o "i mogła tam wyjść". Wiem, że nawet jakbgm miała las blisko to bym nie mogła
Odpisz
10 kwietnia 2020, 00:42
@NightFox: a, no ok
Odpisz
9 kwietnia 2020, 21:27
Ja tam się cieszę z tego i mam nadzieję że kwarantanna potrwa jak najdłużej, od kiedy siedzę cały czas w domu jestem tak szczęśliwy jak nigdy.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 22:49
@loloja: mee too
Odpisz
9 kwietnia 2020, 23:51
@nie_kosmita: piona!
Odpisz
9 kwietnia 2020, 23:20
ja tam się cieszę bo się przeprowadziłem do Los Santos a tam kwarantanny nie ma i tam sb siedzę
Odpisz
9 kwietnia 2020, 23:42
@Imienny: 3D czy HD?
Odpisz
9 kwietnia 2020, 21:42
Je**ć PiS
Odpisz
9 kwietnia 2020, 21:10
Odpisz
8 kwietnia 2020, 23:20
Ja: Ja już szósty miesiąc nie wychodzę z domu i trzymam się dobrze na tej kwarantannie...
Kolega: ... Stary ale kwarantanna trwa dopiero od dwóch tygodni...
Ja: Tak...
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:39
ci ekstrawertycy jacy słabi, uuu
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:42
ja bym tak mógł jeszcze 3 miesiące przesiedzieć
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:42
@UZMAjejownik: też
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2020, 21:45
AAHHHH!DOŚĆ,DOŚĆ,DOŚĆ!
Ja już mam dosyć,wolałem czasy kiedy Polacy nie używali słów "introwertyk" i "ekstrawertyk".
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:45
no ciekawe jak byś się czuł 24/7 w towarzystwe kilku osób
Teraz możesz przestać być taki nie miły
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:46
@Simciakk: wolałem czasy kiedy wiedza o podstawach psychiki nie była powszechnie znana
No gratuluję
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:49
@Yoda_MLG: Właśnie to przeżywam i jest całkiem git
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:49
@Yoda_MLG: człowieku ja nie mam nic przeciwko używania tych słów ale ja nie mówić o tym ciągle i ciągle i ciągle i ciągle i ciągle i ciągle.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:50
@Simciakk: wiesz
Wielu słów używamy ciągle
Takie czasy, że to jeszcze bardziej waliduje dane słowa
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:51
@kazdan480: w sensie?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:52
@Yoda_MLG: No w sumie.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:52
@Yoda_MLG: czuję się dobrze w towarzystwie tych samych osób 24/7, nie każdy ma takie same problemy i taką samą osobowość co ty
Odpisz
8 kwietnia 2020, 22:04
@kazdan480: no co ty? Podałem ogólną taką nie wygodną definicję introwertyzmu
Kiedyś mnie zdiagnozowano jako introwertyka i jako taki mieszaniec obu pie**olca dostaje jak nie mam swobody kiedy chce z kims przebywać a kiedy nie
Jeśli mówisz o rodzinie to to nic dziwnego bo rodzina jest w innej zakładce w mózgu jak przyjaciele czy obce osoby
Kocham mieć przyjaciół zawsze gdzieś wokół ale też potrzebuję przestrzeni dla siebie
Gdyby nie to że mogę swobodnie wychodzić z domu i się wyżyć to w sumie nie wiem czy nie dostał bym jakiś stanow lekowych czy innych gowien
Je**ć wirusy
Odpisz
8 kwietnia 2020, 22:02
A końca nie widać
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:43
Dzisiaj pierwszy raz od początku kwarantanny wyszedłem z piwnicy, pusto aż miło
Odpisz