Idę do władzy, panie Żabko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Brawo za czujność!
Taktycznie
Przyszłość jest piękna
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2020, 10:57
Spokojnie idzesz tylko po makaron wdech wydech .Po chwili ale jak to 30 tysiący o boże o ku*wa
Odpisz
14 kwietnia 2020, 09:58
Odpisz
8 kwietnia 2020, 12:56
Śmieszne że zamiast czuć bezpieczeństwo przy policji to czuje się strach
Odpisz
8 kwietnia 2020, 13:09
@Tomix1809: Nie wiem ja ty ale ja czuję się bezpieczniej koło Policji. Czy w aucie, czy jako pieszy. Nie masz nic do ukrycia, to nie masz się czego obawiać.
Odpisz
13 kwietnia 2020, 20:48
Chyba że Cię zatrzymają w drodze do sklepu i zechcą dać 500zł mandatu za nieprzestrzeganie kwarantanny i trafią się tacy, na których żaden logiczny argument nie działa. Bo zdarzają się.
Odpisz
13 kwietnia 2020, 20:49
@XStuntManiac1: No to miałem szczęście i mi się nie zdarzyło. A sklep mam 200m od domu więc też nie problem.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2020, 23:47
@XStuntManiac1: Tak
Bo fine to znaczy grzywna
Więc mem jest dwuznaczny
Ale nikt tu tego nie rozumie
Odpisz
13 kwietnia 2020, 23:45
Byłem na spacerze w lesie, po drodze dwa razy mijałem radiowóz, nie zatrzymali się nawet, także panike wsadźcie se w dupe
Odpisz
13 kwietnia 2020, 23:00
Bardziej rozśmieszył mnie tytuł, bo nie spodziewałam się takiego. To tak jak hiszpańska inkwizycja..
Odpisz
13 kwietnia 2020, 19:20
Mm, dwa watermarki i do tego mem jako screen xd
Odpisz
13 kwietnia 2020, 19:55
@BetonowyMur: Tylko zdjęcie z policją
Odpisz
13 kwietnia 2020, 20:46
@BetonowyMur: Jeja zazwyczaj dodaje dwa watermarki, chyba że obrazek jest za mały albo zaznaczysz że ten dolny zasłania ważną rzecz i ma go nie być.
Odpisz
13 kwietnia 2020, 19:03
Opie można pobrać zdjęcie z google grafika nie trzeba robić screenshota
Odpisz
13 kwietnia 2020, 19:55
@NesquikBoi: Pobieranie jest irytujące i już łatwiej mi to usunąć
Aczkolwiek jak zwykle mam sklerozę i zapomniałam
Odpisz
13 kwietnia 2020, 15:56
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:19
W myślach: zachowuj się naturalnie, zachowuj się naturalnie, zachowuj się naturalnie...
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:22
@starmagedon:
Fine = Dobrze
Fine = Grzywna
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2020, 10:23
@Murarzowa: Nie wiem co mogę zrobić z tym faktem
Edit: już wiem o co chodzi po drugim spojrzeniu na mema
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:36
@starmagedon: Czyli mem ma 2 znaczenia
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2020, 10:37
@aniam_131: Czyli jest naprawdę dobry
Dobra robota OPie
Odpisz
8 kwietnia 2020, 19:30
@starmagedon: Dziękuję
Odpisz