To dużo poważniejsza sprawa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Trzeba brać osobną torbę
Nie znoszę kleszczy
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2020, 13:30
A to tylko że pobrałeś mema
Odpisz
9 kwietnia 2020, 22:36
No cuż, taki mamy klimat
Odpisz
9 kwietnia 2020, 20:56
Na fb ostatnio same głupoty przychodzą
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:52
Założyłem Facebooka 3 lata temu bo nauczycielka kazała, od tego momentu nie skorzystałem z niego ani razu.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:58
Jak to nauczycielka kazała?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 11:04
@rumcajschr: bo miała założyć grupę na FB i wysyłać tam zadania do zrobienia, tylko że pół klasy ją olało, drugie pół niby było na tej grupie ale nic tam nie było, więc śmieszki zaczęli wrzucać porno( niby).
Odpisz
8 kwietnia 2020, 13:40
Ja używam go tylko i wyłącznie do grup i messengera. Porobiłam sobie skróty do tych grup na ekranie, powłączałam powiadomienia z każdej z nich i ikona samego fb sie kurzy gdzieś w czeluściach wszystkich aplikacji
Odpisz
9 kwietnia 2020, 18:41
Ja mam od 2013 Facebooka
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:45
Ja nadal facebooka nie mam i żyje się nawet dobrze, nie brakuje mi go
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:51
Ja mam facebooka i w sumie zastanawiam się czemu go założyłem
Odpisz
9 kwietnia 2020, 18:21
a mnie ton Facebook nie potrzebny
Odpisz
9 kwietnia 2020, 18:30
niedawno założyłem Facebooka i muszę przyznać, że Facebook w porównaniu do tweetera wypada słabo.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:43
Coo
Dodali powiadomienia na ikonce?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:58
@Krzyniu: Zależy od telefonu.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 11:15
@d0wek: ... Można to ustawić w powiadomieniach
Odpisz
8 kwietnia 2020, 11:16
Nie na wszystkich androidach/ nakładkach.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:57
Ja mam tak, że natychmiast patrzę komentarze bezpośrednio do mnie a te w wątku w połowie przypadków pomijam
Odpisz
8 kwietnia 2020, 10:40
Wkurzają mnie powiadomienia z jeja, więc je wyłączyłem
Odpisz
9 kwietnia 2020, 20:03
czyli nie spostrzeżesz się dostałeś tu odpowiedź.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 20:05
@Ameron: wchodzę na tyle często, że dość szybko mogę sprawdzić komentarze
Odpisz