Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2025, 12:13
Moździerz
Odpisz
24 sierpnia 2022, 00:15
Dziwne, że ABW lub CBŚP mu na chatę nie wleciało ;)
Odpisz
12 kwietnia 2020, 10:32
AC-130 jest też niezły
Odpisz
12 kwietnia 2020, 10:18
Nalot przy pomocy dziesięciu A10 Warthog
Odpisz
12 kwietnia 2020, 00:54
Taka prawda
Odpisz
12 kwietnia 2020, 00:50
Było
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2020, 22:46
Bąba kasetowa
Odpisz
11 kwietnia 2020, 22:50
bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba bąba
Odpisz
11 kwietnia 2020, 22:53
@Iphonix: Yes
Odpisz
11 kwietnia 2020, 22:54
@Iphonix: you speak language of gods
Odpisz
11 kwietnia 2020, 22:51
Mina przeciwpiechotna PMA-3
Odpisz
11 kwietnia 2020, 22:32
Było
Odpisz
11 kwietnia 2020, 22:31
Polecam AK-47 i koktajle mołotowa (:
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:20
Zwłaszcza na koncertach Ariany Grande
*Grenade
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:29
Jak tam progenitura?
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:08
@KufelMleka: niedługo zaślubiny
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:28
Publicznie w poczekalni czy prywatnie na profilu?
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:29
@KufelMleka: raczej kameralnie na profilu, po co się afiszować
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:30
Np. dla memów i wzbudzenia rozgłosu, który przysporzy jeszcze więcej sytuacyjnych memów.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:37
@KufelMleka: nie szukam rozgłosu, wystarczy mi pare zielonych w komentarzach. Niech to zostanie między wtajemniczonymi
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:47
Jak tak sobie piszemy komy to prawdopodobnie to nie jest już taka tajemnica, zwłaszcza, że w tamtym wątku było pełno ludzi.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:51
@KufelMleka: jeja to jednak sporo ludzi, ci którzy już wiedzą wystarczą
Odpisz
10 kwietnia 2020, 15:41
to że było sporo ludzi nie znaczy że każdy to wie
Odpisz
10 kwietnia 2020, 15:44
@Delfiniik:
Odpisz
10 kwietnia 2020, 23:47
ja na przykład nie wiem
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:18
2 granaty odłamkowe m67
Odpisz
10 kwietnia 2020, 18:30
@Krzyniu: 3 granaty odłamkowe m67
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:45
chyba było, ale nie jestem pewien
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:07
Stary, który przyszedł z bigosem.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:25
@KufelMleka: leczo
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:09
Z nim zawsze jest bombowo!
Odpisz