Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar abuq1

10 kwietnia 2020, 21:31

Biedni farmaceuci, o nich nikt nie pamięta

Avatar Yeyau

18 kwietnia 2020, 15:35

@abuq1:
Albo o budowniczych którzy budują szpitale.

Avatar abuq1

19 kwietnia 2020, 20:58

@Yeyau: Albo o tirowcach dzięki którym mamy jedzenie w sklepach

Avatar malinowy_kot

10 kwietnia 2020, 21:47

Po h*j górników?

Avatar Sergiusz1234

10 kwietnia 2020, 21:50

@malinowy_kot: wykopują chloryne

Avatar malinowy_kot

10 kwietnia 2020, 21:51

@Sergiusz1234: Czyli nic takiego wielkiego.

Avatar Sergiusz1234

10 kwietnia 2020, 21:52

@malinowy_kot: chloryna to od zabijania bakterii

Avatar malinowy_kot

Edytowano - 10 kwietnia 2020, 21:54

@Sergiusz1234: No ale mi tylko chodzi o to, że nie dymają ponad normę.
Ale dzięki.
To w sumie kierowcom tirów też powinni coś dać i sprzedawcom...

Avatar wolfe

10 kwietnia 2020, 22:25

@malinowy_kot: lekarzy aptekarzy sklepikarzy kierowców tirów/dostawczaków, pielęgniarki/pielęgniarzy

Avatar malinowy_kot

10 kwietnia 2020, 22:27

@wolfe: Też.

Avatar wolfe

10 kwietnia 2020, 22:30

@malinowy_kot: Tylko nie wyda tych pieniędzy, ponieważ tak niezbyt dobrze z zasobami pieniężnymi

Avatar malinowy_kot

10 kwietnia 2020, 22:34

@wolfe: Ba no nasz wspaniały rozdawniczy rząd daje kasę na gówno, zamiast zatrzymać na potrzebne rzeczy/nagrody.

Avatar ideym

11 kwietnia 2020, 22:54

@malinowy_kot: 500+ na madki które mają w dupie swoje dzieci, a dzieci w Polsce jest 6-9 mln 500*6-Mln = 300 000 000 000-500 000 000 000 tyle miesięczne zł idzie na dzieci większości z podatków

Avatar malinowy_kot

11 kwietnia 2020, 23:06

@ideym: Ale później i tak jest "dej bo poczebujem", "moje dziecko poczebuje kompukera do odrabiania erekcji" itd.
500+ tak naprawdę idzie na hybrydy (paznokcie, nie mylić z samochodami), używki i inne śmieci, do których dzieciak nie ma dostępu, tzn. na to idzie w większości przypadków, ale to wszyscy wiemy...

Avatar ideym

11 kwietnia 2020, 23:08

@malinowy_kot: właśnie o to mi chodzi dziecko nie dostaje nic a rodzice imprezy piwerko itp

Avatar wolfe

11 kwietnia 2020, 23:52

@malinowy_kot: W większości akurat tak jest ale np u mojej siostry polepszyło stan rzeczy, ma dodatkowe pieniądze więc ma wreszcie możliwości na kupienie większej ilości mięsa i zrobienie lepszego obiadu dla siebie i dwójki dzieci

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2020, 00:34

@malinowy_kot: Nie powinni niczego nikomu dawać, przestać szerzyć panikę i żyć jakby nie było żadnego wirusa, bo nie robi nam żadnej krzywdy

Avatar Rakiczan

12 kwietnia 2020, 01:16

@ideym: "Koszt wprowadzenia programu będzie kosztował w tym półroczu ok. 10 mld zł, w skali roku będzie to zwiększenie wydatków na ten program o kolejne 10 mld zł, czyli koszt większy o ok. 20 mld zł, a więc 40 mld zł w sumie plus koszt obsługi programu - taki będzie koszt tego programu"
Poje**łeś sie w obliczeniach bo 500+ obowiązuje na 2 dziecko dopiero chyba że to zmienili

Avatar wolfe

12 kwietnia 2020, 01:23

@Rakiczan: Coś się zmieniło bo na oba siostra dostaje

Avatar Rakiczan

12 kwietnia 2020, 01:26

@wolfe: Pamiętaj że gdyby nie zabierali jej dużej części pensji żyła by na dużo lepszym poziomie? Z 4000zł brutto zabierają nam około 1200zł i zostaje nam 2800. Za te dodatkowe 1200zł kupi ubezpieczenie dla siebie i dzieci a dodatkowo (najtańsze obejmujące praktycznie darmowe wizyty u lekarzy 10 specjalizacji w tym pediatrzy, okuliści lekarze domowi i dermatolodzy, konsultacje stomatologiczne, darmowe 25 badań krwi itd w roku, ekg i rtg a do tego szczepienia na grype to koszt 1600zł ROCZNIE co daje nam 133zł miesięcznie) więc zostaje nam 1067zł dalej można odłożyć troche z tego na gorsze czasy, powiedzmy te 400-500zł miesięcznie i zostaje nam dodatkowe 567zł do wydania. Ten kraj ssie a obywatele dymani są na każdym kroku

Avatar Rakiczan

12 kwietnia 2020, 01:28

@wolfe: Jeśli ten komentarz napisałem do ciebie to wybacz ale miał być zaadresowany do pana który wyliczył setki miliardów zł miesięcznie a państwo nie udźwignęłoby kilku miesięcy takiej działalności

Avatar wolfe

12 kwietnia 2020, 01:29

@Rakiczan: Oczywiście tylko znajdź tu dobrą, stabilną pracę z normalnymi ludźmi a gdzie szukała to nie chcieli jej przyjąć bo nie

Avatar Rakiczan

12 kwietnia 2020, 01:31

@wolfe: Mówie w tym przykładzie o hipotetycznym kowalskim z pensją 4000zł brutto. W przypadku twojej siostry i nawet jeśli będzie zarabiała minimalną krajową to i tak polepszył by sie jej status życia gdyby państwo zamiast dawać to przestałoby kraść

Avatar wolfe

12 kwietnia 2020, 01:32

@Rakiczan: Yup ale cóż, niestety nasze społeczeństwo jest głupie i coraz bardziej ogłupiają

Avatar Rakiczan

12 kwietnia 2020, 01:33

@wolfe: A jeśli nie zapłacisz im haraczu za możliwość zarabiania skończysz w pierdlu jak na ironie utrzymywany z środków na które nie chciałeś przeznaczać swojej pensji

Avatar ideym

12 kwietnia 2020, 01:48

@Rakiczan: na każde dziecko a w obliczeniach chyba rzeczywiście się poje**łem

Avatar Rakiczan

12 kwietnia 2020, 02:10

@ideym: W sumie z drugiej strony gdyby polska wydawała tyle miliardów miesięcznie i wciąż funkcjonowała to chyyyba można by ją nazwać najbogatszym krajem świata nie?

Avatar ideym

12 kwietnia 2020, 02:18

@Rakiczan: Zgadza się ale i tak się pomyliłem w obliczeniach

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2020, 21:47

F

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Portinio
Dodane przez: Portinio

Rel

Pilne

Jeszcze jak

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka