Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Pilne
Jeszcze jak
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2020, 21:31
Biedni farmaceuci, o nich nikt nie pamięta
Odpisz
18 kwietnia 2020, 15:35
@abuq1:
Albo o budowniczych którzy budują szpitale.
Odpisz
19 kwietnia 2020, 20:58
@Yeyau: Albo o tirowcach dzięki którym mamy jedzenie w sklepach
Odpisz
10 kwietnia 2020, 21:47
Po h*j górników?
Odpisz
10 kwietnia 2020, 21:50
@malinowy_kot: wykopują chloryne
Odpisz
10 kwietnia 2020, 21:51
@Sergiusz1234: Czyli nic takiego wielkiego.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 21:52
@malinowy_kot: chloryna to od zabijania bakterii
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2020, 21:54
@Sergiusz1234: No ale mi tylko chodzi o to, że nie dymają ponad normę.
Ale dzięki.
To w sumie kierowcom tirów też powinni coś dać i sprzedawcom...
Odpisz
10 kwietnia 2020, 22:25
@malinowy_kot: lekarzy aptekarzy sklepikarzy kierowców tirów/dostawczaków, pielęgniarki/pielęgniarzy
Odpisz
10 kwietnia 2020, 22:27
@wolfe: Też.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 22:30
@malinowy_kot: Tylko nie wyda tych pieniędzy, ponieważ tak niezbyt dobrze z zasobami pieniężnymi
Odpisz
10 kwietnia 2020, 22:34
@wolfe: Ba no nasz wspaniały rozdawniczy rząd daje kasę na gówno, zamiast zatrzymać na potrzebne rzeczy/nagrody.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 22:54
@malinowy_kot: 500+ na madki które mają w dupie swoje dzieci, a dzieci w Polsce jest 6-9 mln 500*6-Mln = 300 000 000 000-500 000 000 000 tyle miesięczne zł idzie na dzieci większości z podatków
Odpisz
11 kwietnia 2020, 23:06
@ideym: Ale później i tak jest "dej bo poczebujem", "moje dziecko poczebuje kompukera do odrabiania erekcji" itd.
500+ tak naprawdę idzie na hybrydy (paznokcie, nie mylić z samochodami), używki i inne śmieci, do których dzieciak nie ma dostępu, tzn. na to idzie w większości przypadków, ale to wszyscy wiemy...
Odpisz
11 kwietnia 2020, 23:08
@malinowy_kot: właśnie o to mi chodzi dziecko nie dostaje nic a rodzice imprezy piwerko itp
Odpisz
11 kwietnia 2020, 23:52
@malinowy_kot: W większości akurat tak jest ale np u mojej siostry polepszyło stan rzeczy, ma dodatkowe pieniądze więc ma wreszcie możliwości na kupienie większej ilości mięsa i zrobienie lepszego obiadu dla siebie i dwójki dzieci
Odpisz
12 kwietnia 2020, 00:34
@malinowy_kot: Nie powinni niczego nikomu dawać, przestać szerzyć panikę i żyć jakby nie było żadnego wirusa, bo nie robi nam żadnej krzywdy
Odpisz
12 kwietnia 2020, 01:16
@ideym: "Koszt wprowadzenia programu będzie kosztował w tym półroczu ok. 10 mld zł, w skali roku będzie to zwiększenie wydatków na ten program o kolejne 10 mld zł, czyli koszt większy o ok. 20 mld zł, a więc 40 mld zł w sumie plus koszt obsługi programu - taki będzie koszt tego programu"
Poje**łeś sie w obliczeniach bo 500+ obowiązuje na 2 dziecko dopiero chyba że to zmienili
Odpisz
12 kwietnia 2020, 01:23
@Rakiczan: Coś się zmieniło bo na oba siostra dostaje
Odpisz
12 kwietnia 2020, 01:26
@wolfe: Pamiętaj że gdyby nie zabierali jej dużej części pensji żyła by na dużo lepszym poziomie? Z 4000zł brutto zabierają nam około 1200zł i zostaje nam 2800. Za te dodatkowe 1200zł kupi ubezpieczenie dla siebie i dzieci a dodatkowo (najtańsze obejmujące praktycznie darmowe wizyty u lekarzy 10 specjalizacji w tym pediatrzy, okuliści lekarze domowi i dermatolodzy, konsultacje stomatologiczne, darmowe 25 badań krwi itd w roku, ekg i rtg a do tego szczepienia na grype to koszt 1600zł ROCZNIE co daje nam 133zł miesięcznie) więc zostaje nam 1067zł dalej można odłożyć troche z tego na gorsze czasy, powiedzmy te 400-500zł miesięcznie i zostaje nam dodatkowe 567zł do wydania. Ten kraj ssie a obywatele dymani są na każdym kroku
Odpisz
12 kwietnia 2020, 01:28
@wolfe: Jeśli ten komentarz napisałem do ciebie to wybacz ale miał być zaadresowany do pana który wyliczył setki miliardów zł miesięcznie a państwo nie udźwignęłoby kilku miesięcy takiej działalności
Odpisz
12 kwietnia 2020, 01:29
@Rakiczan: Oczywiście tylko znajdź tu dobrą, stabilną pracę z normalnymi ludźmi a gdzie szukała to nie chcieli jej przyjąć bo nie
Odpisz
12 kwietnia 2020, 01:31
@wolfe: Mówie w tym przykładzie o hipotetycznym kowalskim z pensją 4000zł brutto. W przypadku twojej siostry i nawet jeśli będzie zarabiała minimalną krajową to i tak polepszył by sie jej status życia gdyby państwo zamiast dawać to przestałoby kraść
Odpisz
12 kwietnia 2020, 01:32
@Rakiczan: Yup ale cóż, niestety nasze społeczeństwo jest głupie i coraz bardziej ogłupiają
Odpisz
12 kwietnia 2020, 01:33
@wolfe: A jeśli nie zapłacisz im haraczu za możliwość zarabiania skończysz w pierdlu jak na ironie utrzymywany z środków na które nie chciałeś przeznaczać swojej pensji
Odpisz
12 kwietnia 2020, 01:48
@Rakiczan: na każde dziecko a w obliczeniach chyba rzeczywiście się poje**łem
Odpisz
12 kwietnia 2020, 02:10
@ideym: W sumie z drugiej strony gdyby polska wydawała tyle miliardów miesięcznie i wciąż funkcjonowała to chyyyba można by ją nazwać najbogatszym krajem świata nie?
Odpisz
12 kwietnia 2020, 02:18
@Rakiczan: Zgadza się ale i tak się pomyliłem w obliczeniach
Odpisz
11 kwietnia 2020, 21:47
F
Odpisz