Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2022, 23:43
Antonova zniszczyli ;(
Odpisz
14 kwietnia 2020, 21:09
Kto jeszcze śmieje się z podlasia
Odpisz
3 czerwca 2020, 15:44
@Filip8975: 11 latkowie
Odpisz
14 kwietnia 2020, 23:21
Bo smamolot pojawiający się w danym miejscu pierwszy raz od 15 lat, przy okazji będąc jedynym egzemplarzem na świecie jest totalnie standardową rzeczą cnie
Odpisz
15 kwietnia 2020, 01:29
@cotthlette: przy okazji będąc w ch*j duży
Odpisz
16 kwietnia 2020, 14:11
@kapitanborys: Przy okazji będąc największy na świecie.
Odpisz
16 kwietnia 2020, 15:34
@cotthlette: Właśnie,lądowanie największego samolotu wyprodukowanego na świecie jest mainstreamowe af
Odpisz
16 kwietnia 2020, 15:48
@cotthlette: w danym miejscu 1. raz, w danym kraju 3. raz
Odpisz
16 kwietnia 2020, 17:15
@damian2500: Największy nie jest
Odpisz
16 kwietnia 2020, 17:22
To podaj większy, używany oczywiście.
Odpisz
17 kwietnia 2020, 11:31
@damian2500: Największy używany to An-225, to prawda. Ale był też większy samolot (pod wzgl. rozpiętości skrzydeł)
Odpisz
17 kwietnia 2020, 08:00
Dla mnie jako pasjonata, to fajne wrażenie było, no ale żeby aż tak jak nasi rządzący...
Odpisz
16 kwietnia 2020, 17:28
Ten samolot robi wrażenie
Odpisz
14 kwietnia 2020, 20:52
Ej, a tak mówiąc na poważnie to na podlasiu są bardzo mili ludzie
Odpisz
16 kwietnia 2020, 14:38
@polska_cebulka: Cieszę się bardzo z tego
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2020, 17:27
@polska_cebulka: Można jednocześnie być miłym i gapić się na samoloty ^^
Odpisz
14 kwietnia 2020, 20:55
w Łodzi samoloty do ziemii przyciąga nieznajoma siła przez co ludzie mieszkający w dużych budynkach modlą się do światowida by samolot nie trafił ich budynek. Ciesze się że jestem tym 1% który mieszka w domu jednorodzinnym i mnie taka katastrofa nie spotka.
Odpisz
15 kwietnia 2020, 10:11
@antonippp: jak można w ogóle mieszkać w Łodzi
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2020, 10:13
@PapcioStrefa: mój pradziadek gdy uciekał z ukrainy stracił dużo działki z ukrainy i nasze państwo kochane dało mu działke w łodzi na niej nadal mieszkam lol
Odpisz
14 kwietnia 2020, 21:03
Odpisz