Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Litereallysheep1

5 lipca 2022, 23:43

Antonova zniszczyli ;(

Avatar Filip8975

14 kwietnia 2020, 21:09

Kto jeszcze śmieje się z podlasia

Avatar kuba5028

3 czerwca 2020, 15:44

@Filip8975: 11 latkowie

Avatar cotthlette

14 kwietnia 2020, 23:21

Bo smamolot pojawiający się w danym miejscu pierwszy raz od 15 lat, przy okazji będąc jedynym egzemplarzem na świecie jest totalnie standardową rzeczą cnie

Avatar kapitanborys

15 kwietnia 2020, 01:29

@cotthlette: przy okazji będąc w ch*j duży

Avatar damian2500

16 kwietnia 2020, 14:11

@kapitanborys: Przy okazji będąc największy na świecie.

Avatar Simciakk

16 kwietnia 2020, 15:34

@cotthlette: Właśnie,lądowanie największego samolotu wyprodukowanego na świecie jest mainstreamowe af

Avatar macikos12

16 kwietnia 2020, 15:48

@cotthlette: w danym miejscu 1. raz, w danym kraju 3. raz

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2020, 17:15

@damian2500: Największy nie jest

Avatar damian2500

16 kwietnia 2020, 17:22

To podaj większy, używany oczywiście.

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2020, 11:31

@damian2500: Największy używany to An-225, to prawda. Ale był też większy samolot (pod wzgl. rozpiętości skrzydeł)

Avatar Mojo21

17 kwietnia 2020, 08:00

Dla mnie jako pasjonata, to fajne wrażenie było, no ale żeby aż tak jak nasi rządzący...

Avatar Crln_7

16 kwietnia 2020, 17:28

Ten samolot robi wrażenie

Avatar polska_cebulka

14 kwietnia 2020, 20:52

Ej, a tak mówiąc na poważnie to na podlasiu są bardzo mili ludzie

Avatar KjebabXD

16 kwietnia 2020, 14:38

@polska_cebulka: Cieszę się bardzo z tego

Avatar loginloginlogin

Edytowano - 16 kwietnia 2020, 17:27

@polska_cebulka: Można jednocześnie być miłym i gapić się na samoloty ^^

Avatar antonippp

14 kwietnia 2020, 20:55

w Łodzi samoloty do ziemii przyciąga nieznajoma siła przez co ludzie mieszkający w dużych budynkach modlą się do światowida by samolot nie trafił ich budynek. Ciesze się że jestem tym 1% który mieszka w domu jednorodzinnym i mnie taka katastrofa nie spotka.

Avatar PapcioStrefa

15 kwietnia 2020, 10:11

@antonippp: jak można w ogóle mieszkać w Łodzi

Avatar antonippp

Edytowano - 15 kwietnia 2020, 10:13

@PapcioStrefa: mój pradziadek gdy uciekał z ukrainy stracił dużo działki z ukrainy i nasze państwo kochane dało mu działke w łodzi na niej nadal mieszkam lol

Avatar kidnikufesin

14 kwietnia 2020, 21:03

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niegrzeczny Oskarek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ikony

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka