Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Demondo498

17 kwietnia 2020, 20:33

Czekaj znaczy że rozmnażasz kolegów z klasy cukierkami wtf?

Avatar Figarus

16 kwietnia 2020, 19:26

Jak ja dziękuję mojej mamie, że urodziła mnie w lipcu. Zawsze się cieszyłem, że nie musiałem przynosić cukierków temu plebsowi, których zwyczajowo nazywałem kolegami z klasy.

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2020, 21:38

@Figarus: zazdroszczę ale też mam sposób. Nie mam znajomych i nikt nie wie o moich urodzinach.

Avatar krzysztofina_z_sosnowca

16 kwietnia 2020, 22:56

@Figarus: Ja mam urodziny cztery dni przed Wigilią i zazwyczaj wypadają w ostatni dzień przed przerwą świąteczną jak są wigilie klasowe więc też nie przynoszę cuksów bo sie ciasta każdy nawpi***ala i elo. A cukierki zżeram sama w swojej piwnicy

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2020, 22:58

@Figarus: ja się cieszę że nie miałam urodzin bo szkoła jest zamknięta

Avatar kajzner

17 kwietnia 2020, 16:59

@Figarus: podobnie, tyle że w sierpniu

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 17 kwietnia 2020, 02:21

czuję te 20 fps

Avatar dopefish

16 kwietnia 2020, 23:46

Przez ikonki pancerza myślałem, że to poje**na kura z zębami

Avatar DHF1232

16 kwietnia 2020, 21:37

DEJ

Avatar niemieckireptilian

Edytowano - 16 kwietnia 2020, 20:34

Jak byłem w 3 klasie to chcieli mi z plecaka ukraść cukierki na urodziny

Avatar naruto12345678

16 kwietnia 2020, 19:09

ja tam nie obchodzę urodzin

Avatar Yeyau

15 kwietnia 2020, 13:45

Po co przynosić?

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2020, 13:13

Ja mam urodziny 18 czerwca, a akurat mieliśmy trochę czasu wolnego po apelu, więc pani zabrała klasę na pizzę z okazji mych urodzin.
Nigdy nie czułam się tak zaszczycona.

Avatar El_jaro_03

15 kwietnia 2020, 13:12

Ah Yes, the jews.

Avatar Gryficowa

15 kwietnia 2020, 12:49

Ja mam urodziny w lipcu
Kiedyś czułam się winna, że nie przynoszę cuksów, a inni tak, ale dziś mam totalną wylewkę

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 kwietnia 2020, 12:27

ja nigdy nie przynoszę po kiego

Avatar Gekonnen

15 kwietnia 2020, 12:26

Jedyny dzień w roku kiedy masz kolegów

Avatar XGamerX

15 kwietnia 2020, 12:23

Albo kiedy przyniesiesz chipsy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DRAGON_POLSKA
Dodane przez: DRAGON_POLSKA

Pozdrawiam świetliki

Chciał tylko pomóc

Nie są aż takie pyszne

Nie po oczach

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka