Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Za co ta premia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2022, 14:56
Ło stary watermark jeja podejrzane
Odpisz
15 października 2013, 19:11
I widzisz nie. Lubiłam glany, ćwieki, skórzane kurtki itd., aż nagle wszyscy zaczęli to nosić i czar prysł. Denerwuje mnie "moda". Kiedyś jak się takie coś nosiło to się było widocznym, a teraz jak się to ma to jest "O, patrz. Kolejna dziewczyna ubrana jak obecna moda wykazuje."
Słitaśne nastolatki, opanujcie się! Nie zamieniajcie fajnych ubrań w "modę"!!
Odpisz
15 października 2013, 20:52
Ale nikogo w ramonesce dawno nie widziałem. A w glanach ostatnio z kobiet to tylko 3. Więc nie przesadzaj.
Odpisz
15 października 2013, 21:26
dlatego chodzę nago. Jest ta magia bycia wyróżnionym.
Tylko jakoś ludzie się trochę dziwnie patrzą...
Odpisz
16 października 2013, 20:01
@DanateDMC: U mnie w szkole nie ma osoby, która nie miała by ramoneski czy glanów. Ogólnie w mieście tak jest, więc nie przesadzam
Odpisz
16 października 2013, 20:02
I to się nazywa styl :DD
Odpisz
Edytowano - 15 października 2013, 18:48
Zależy,kto ją nosi.Poza tym ubiór nie zmieni ci charakteru :)
Odpisz