Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ChudyPan

17 kwietnia 2015, 22:30

Oj no już bez przesady. To, że jesteśmy karmieni ,,breaking newsami" z Kraju, to nie znaczy, że na świecie jest lepiej.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2013, 14:48

,,Może życie to dragi i alkohol, byle się nie nudzić, umierajmy młodo, bo to nie jest kraj dla starych ludzi...''

Avatar jacek1s

15 października 2013, 18:09

Patrząc okiem przyszłości zanim ja albo ty będziemy starzy to jeszcze wiele może się zmienić oczywiście nie mówię że na lepsze ale jest taka szansa ;D

Avatar
Konto usunięte

15 października 2013, 18:28

@jacek1s: No właśnie i to jest najgorsze, np. wiek emerytalny się jeszcze może wydłużyć D:

Avatar jacek1s

15 października 2013, 18:34

Ludzie starzy są tak naprawdę już ludźmi bez użytecznymi i nie ma sensu dawać im dużej ilości pieniędzy chociaż z drugiej strony ludzie staży i tak już nie pożyją więcej niż 15 lat i należały by im się pieniądze żeby móc żyć jak najlepiej a nie w fotelu przed telewizorem.

Avatar XANDER47

16 października 2013, 14:22

@jacek1s: zostań Filozofem Kanapkom!

Avatar jacek1s

16 października 2013, 14:26

@XANDER47: Profesor kanapka,Filozof kanapka czy może Mędrzec kanapka ;-; trudny wybór...

Avatar maciek102002

20 marca 2015, 16:19

@jacek1s: Fizjolog XD

Avatar ooloo

16 października 2013, 07:34

Którego polskiego emeryta stać na tyle lekarstw???

Avatar benman

15 października 2013, 23:26

Nie za dużo tych leków?zapytał się Tusk.

Avatar zabcia242

15 października 2013, 20:00

Smutna prawda ...

Avatar DArsTon

15 października 2013, 19:35

Nie o takom Polske walczyli !!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

15 października 2013, 18:52

Starzy to jednak mają prze***ne,ale chciałbym mieć tak 80 lat przez jeden dzień zobaczyć jak to jest.Kto też? :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mietek16
Dodane przez: mietek16

To by wystarczyło

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka